Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaCEO

Najlepsza i skuteczna windykacja Bydgoszcz

Polecane posty

Gość PaulinaCEO

Cześć, mam pytanie i mam nadzieję że uzyskam tutaj odpowiedź. Prowadzę firmę, ale coraz większe problemy mam z kontrahentami, którzy nie tylko przeciągają termin płatności ale często nie chcą wcale zapłacić. Szukam więc firmy z Bydgoszczy, najlepiej gdyby znajdowała się niedaleko mojego biura, bo dobrze byłoby się spotkać realnie i porozmawiać, a nie chcę też czasu tracić na dojazdy (biuro mam niedaleko Galerii Zielone Arkady). Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę do windykacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej musiałabys zapłacic a nie masz z czego niedobra potraktuje cie jak zdobycz. moze nawet dojsc do sytuacji ze dogadaja sie z twoimi dłuznikami i wtedy dołaczysz do tego coraz liczniejszego grona:) poza tym jak juz wezmą sprawy w swoje łapy to sie zameldojuja swojemu padrone który z pewnością dysponuje jakims syndykiem upadłościowym który wiecej zarobi na zlicytowaniu bankruta niz na sciaganiu od niego dla ciebie rat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakończ działalnosć nie nadajesz sie do tego. zrób to póki jeszcze możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałas kiedys żeby ktos ich rozliczał z "wydjnosci"? to sa sępy. albo warany. najxcczęściej jakies żydowskie pociotki. maja plecy w sądach dziela sie kasa z kim trzeba. pomijając złodziei wiekszych od nich zawzywanie ich na ratunek to jak prosba o opatrzenie rany wampira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci zostalo troche kasy to zakup śrutówke i strzelaj do tych koorref najlepiej zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do kooorfy nędzy sie nie rozpytuj o takie rzeczy publicnie chyba że jestes jednym z tych wypierdów natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straciłas to straciłas. jak nie umiesz tracic to sie nie nauczysz jak zarabiać jak sie dowiesz w jakim swiecie zyjesz to może w przyszłości będziesz skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBrzozka
Jest bardzo dobra firma , nazywa sie Solventoir i jest własnie bardzo skuteczna w ściąganiu należności. Ja musiałam interweniować poprzez tą firme ponieważ klienci nie płacili mi faktur . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×