Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polecanie produktów bankowych

Polecane posty

Gość gość

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? Da się na tym zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się na tym zarobić! Ja działam w netsales i dorabiam sobie do domowego budżetu :) Na początku nie ogarniałam, o co chodzi z tymi programami partnerskimi XD ale już się nauczyłam, więc jakby co, mogę Ci coś więcej podpowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie dorobić do budżetu domowego lub zarabiać na stałe ta praca jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz dzień w dzień wychodzić rano do pracy na 8 godzin lub więcej. Możesz pracować wygodnie w domu, zwłaszcza jeśli jesteś mamą i zajmujesz się małymi dziećmi. Wynagrodzenie zależy od tego ile czasu poświęcisz pracy. Będziesz współpracować z Polską firmą, która istnieje na rynku już od ponad 12 lat. Nie są to żadne ankiety online. Nic nie tracisz a tylko zyskujesz. Wymagania: * ukończone 18 lat * przynajmniej 2-3 godziny czasu dziennie * obsługa komputera/telefonu/tabletu * dostęp do internetu i jego obeznanie w stopniu podstawowym Oferujemy: * pełne szkolenie i wsparcie przez cały okres współpracy * bezpłatne wprowadzenie i materiały * atrakcyjne wynagrodzenie Jeśli jesteś zainteresowany ofertą współpracy, zostaw wiadomość z e-mailem i imieniem. Odezwę się do każdego i odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×