Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła rozmówczyni

POMOCY - rozmowa z prezesem !!!

Polecane posty

Gość przyszła rozmówczyni

Przeszłam cały proces naboru - czeka mnie jeszcze "tylko" rozmowa z prezesem. Jak sie przygotować o co może pytać?? Nie chcę się "spalić" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katex
o co może pytać?? o wszystko:):) a tak poważnie to dobrze jest się przede wszystkim dowiedzieć czegoś o firmie, jej profilu, zasięgu itd, żeby móc udowodnić że jest sie zainteresowanym tematem i obeznanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła rozmówczyni
Praca jest w państwówce co ja mogę wiedzieć o komendzie - czym sie zajmuje to przecież oczywiste :) dlatego nie wiem co może zadać za pytanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nikt niewie
hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobi
Do standardowych pytań należą: - jak wyobraza sobie pan/pani pracę w naszej firmie? - co zamierza pan/pani robić za kilka lat? - dlaczego wybrał pan/pani akurat naszą firmę? Mam nadzieję, że to w czymś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na biezaco
Ostatnio na rozmowach kwalifikacyjnych sie zdarzaly pyt: Najpierw z CV: prosze cos powiedziec o tych studiach, o tej pracy, jakie tam miala pani obowiazki itd itp Co uwaza pani za swoj najwiekszy sukces zawodowy? co uwaza pani za najwieksza porazke zawodowa? Co chcialaby pani robic za 10 lat? Co wie pani o naszej firmie? Dlaczego zdecydowala sie pani ubiegac o to stanowisko/w tej firmie? Ile by chciala pani zarabiac? Prosze mnie przekonac dlaczego warto... ( z podanych przese mnie zainteresowan np. dlaczego warto grać w tenisa?) W ogole to nie denerwuj sie, badz naturalna i wyluzowana, ja chodzilam ostatnio na te rozmowy i najlepiej wypadlam na tej, przed ktora sie nie denerwowalam i poszlam na luzie z nastaweieniem ":jak sie uda to super, jak nie to nie" i mnie przyjeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×