Odpowiedz na ten temat

Praca zdalna z domu

 • gość 2016.10.17 [14:49]
 • gość 2016.10.31 [13:38]
  Oferta na http://webtexty.pl/wordpress/ wygląda rozsądnie. Pisanie postów, kontrola zawartości stron, wypełnianie ankiet itd. Przy odrobinie zapału i odpowiedniej ilości czasu, nie wychodząc z domu, można dorobić do pensji.
 • gość 2016.10.31 [16:37]
  Nieudany marketing szeptany. Chociaż coś na tym zarobiłeś? Nic nie ma stronie. Ani oferty ani interesujących wpisów. Stronka gimbaka..
 • gość 2016.10.31 [16:48]
  Przewiń stronę do końca i zerknij na prawy dolny róg.
 • gość 2016.12.01 [08:26]
  Jest dużo sposobów usmiech.gif praca jako freelancer, albo programy lojalnościowe, prowadzenia bloga itd. Poszukaj jakiś art. jest tego sporo w Internecie, na pewno coś pomocnego znajdziesz, ja znalazłam ten http://www.pracawsieci.net/jak-zarabiac-pieni adze-internet/ opisanych jets ta kilka sposobów na zarabianie usmiech.gif
 • gość 2017.01.18 [12:04]
  zainteresowane osoby pracą zdalną i opcją dorobienia przez internet zapraszam do kontaktu katarzyna.toma szewska.m2m@wp.pl
 • gość 2017.01.18 [12:42]
  witam. " Praca w internecie dla każdego"" poszekujemy 10 osób nie wymagamy doswiadzcenia, wszystko jest proste i łatwe. posługujemy się tylko myszką praca około 4h dziennie chyba że wykonasz ja szybciej zarobki do 1750zł miesiecznie możliwość wypłaty codziennie
  Formularz zgłoszeniowy na tej stronie.. http://gigup.net/71a5bb65
 • mateusz775 2017.01.18 [19:14]
  Najlepiej sprawdzać oferty o taka prace na portalach rekrutacyjnych http://praca.gratka.pl/oferta/handlowiec-it-s pecjalista-ds-zamowien-publicznych-it-praca-zdalna-3619574.h tml?pg Najczęściej można znaleźć takie ogłoszenia dla specjalistów z dziedziny IT, ale nie tylko.
 • gość 2017.02.27 [11:35]
  Poszukuję osoby chętne do współpracy przez internet. Poszukuję osób otwartych ambitnych do swojej grupy w programie partnerskim. Poszukuję ok 30 osób na początek bo z większą ilością nie dała bym rady być w dobrym kontakcie.
  Może to być zarobek jednorazowy, dodatkowy lub stały wszystko zależy od zaangażowania.
  Wymagam ukończonych 18 lat, stałego dostępu do internetu, obsługi komputera i internetu na poziomie podstawowym, umiejętności współpracy. Nie wymagam żadnego WKŁADU FINANSOWEGO.
  Oferuję wprowadzenie do programu, kompletną pomoc przez cały okres współpracy.
  Zarobki około 600 zł jednorazowo a później nawet 2 -3 tys miesięcznie.
  Osoby zainteresowane proszę o przesłanie e-mail na adres katarzyna.toma szewska.m2m@wp.pl
 • Futurenet 2017.03.13 [00:13]
  Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność,
  podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem.
  Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki
  Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!!
  Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość.
  Rejesteracja za free.
  Przekonaj się sam, bo naprawdę warto
  http://lukasz9.futurenet.club/info
 • rrenia 2017.03.19 [16:47]
  Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”
 • gość 2017.03.21 [00:21]
  Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet.
  FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy.
  Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego).
  Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze
  http://lukasz9.futurenet.club/info
 • gość 2017.03.21 [08:44]
  Oferujemy pracę przy montażu długopisów - praca odbywa się w systemie chałupniczym, czyli w miejscu zamieszkania pracownika( w domu).Przyjmujemy zgłoszenia z każdej miejscowości w Polsce. Zatrudnimy każdego kto się do nas zgłosi, nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia.Płacimy od razu przy odbiorze gotowego produktu,w gotówce do reki.Proponujemy 3 warianty pracy:
  Wariant MINI: 1500 szt długopisów zwykłych-czas realizacji 7 dni-wyplata "do ręki"- 1000 zł.
  Wariant 1 - dla początkujących: paczka 3000 szt długopisów zwykłych(67 gr za szt) zarobek za złożenie paczki wynosi: 2010 zł "do ręki".
  Wariant 2: dla zaawansowanych: paczka 3000 szt długopisów zwykłych + paczka 3000 szt.długopisów żelowych - (płacimy 79 gr za szt) - ( wymagane napełnianie tuszem -napełniarka do tuszu wraz z tuszem bezpłatnie w paczce)
  -zarobek za złożenie paczki: 4380 zł "do ręki". CZAS NA WYKONANIE PRACY TO 15 LUB 30 DNI (wybiera pracownik).Pieniądze wypłacane są do ręki w gotówce, przez kuriera w dniu odbioru gotowej pracy.Praca jest na umowę o pracę na czas okreslony lub nieokreślony. Możliwa też umowa o dzieło/zlecenie.Opłacamy skarbówkę i składki zus.Wszelkie materiały pomocnicze i narzędzie do pracy w tym instrukcje montażu oraz części do składania są bezpłatne.Wymagane jest wcześniejsze dokonanie jednorazowej opłaty za pierwszą przesyłkę kurierską w kwocie 12,50zł. Kwotę należy przelać na nasze konto przelewem internetowym, z konta na konto, w dowolnym banku, w punktach wpłat (np żabka), na poczcie itp.Należy dołączyć skan dokonanej opłaty lub zdjęcie /zrzut ekranu itp. albo napisać że nie posiada się skanera (wtedy czekamy na zaksięgowanie kwoty 12,50 zł na naszym koncie).Nie jest możliwa zapłata u kuriera gdyż musimy mieć pewność iż odbiorą państwo w wyznaczonym dniu i godzinie paczkę od kuriera.Nie ma żadnych ukrytych kosztów.Nie ma żadnych opłat u kuriera przy odbiorze paczki.Wysyłamy kuriera z materiałami do pracy w ciągu 4 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia do pracy wraz ze skanem opłaty 12,50 zł. Zgłoszenia bez skanu rozpatrywane są po zaksięgowaniu kwoty 12,50 zł na naszym koncie. Maile z danymi proszę wysyłac na nasz firmowy e-mail.
  Nasz Firmowy E-mail:
  agatanowak858@gmail.co m
  Wymagane dane:
  Imię i nazwisko, adres zameldowania wraz z kodem pocztowym, adres zamieszkania (jesli jest inny),aktualny telefon kontaktowy, adres e-mail. Proszę podać który wariant państwo wybieraja oraz czy mamy sporządzić umowę czy też ma byc praca bez umowy.
  Do maila proszę dołączyć w załączniku lub wkleić w treść maila skan wpłaty 12,50 zł lub dopisać kiedy i gdzie zrobiono wpłatę. W tytule przelewu proszę wpisać "opłata za kuriera" i datę.
  PONIŻEJ DANE DO WPŁATY 12,50 zł:
  HomeWork
  ul. Szubińska 4b
  01-958 Warszawa
  nr konta: 69 1460 1181 2025 5500 2163 0002
  Osoba do kontaktu: Agata Nowak
  W ciągu 4 dni otrzymają państwo zamówiony towar i umowę. Po złożeniu partii prosimy wysłać do nas maila, ustalimy datę odbioru i wypłaty gotówki za pracę. Nie ma żadnych kar ani innych sankcji, nie ma ukrytych kosztów. Można w każdej chwili zrezygnować. Zapraszamy!
 • gość 2017.03.21 [09:39]
  Poszukuję osoby chętne do współpracy przez internet. Poszukuję osób otwartych ambitnych do swojej grupy w programie partnerskim. Poszukuję ok 30 osób na początek bo z większą ilością nie dała bym rady być w dobrym kontakcie.
  Może to być zarobek jednorazowy, dodatkowy lub stały wszystko zależy od zaangażowania.
  Wymagam ukończonych 18 lat, stałego dostępu do internetu, obsługi komputera i internetu na poziomie podstawowym, umiejętności współpracy. Nie wymagam żadnego WKŁADU FINANSOWEGO.
  Oferuję wprowadzenie do programu, kompletną pomoc przez cały okres współpracy.
  Zarobki około 600 zł jednorazowo a później nawet 2 -3 tys miesięcznie.
  Osoby zainteresowane proszę o przesłanie adresu e-mail na jaki mam wysłać szczegóły oferty.
  lub kontakt pod adres katarzyna.toma szewska.m2m@wp.pl
 • gość 2017.03.29 [21:43]
  Zapraszam do zarabiania w TH. Dziennie można wyklikać za obejrzenie reklam od 1 do 3 $. Zapraszając do swojego teamu 10 osób można zarobić w miesiącu 1200 zł za kilkadziesiąt minut klikania reklam które pojawiają się w programie kilka razy dziennie. Dostajesz 100 % tego co wyklikają poleceni. Można poprosić rodzinę czy znajomych żeby założyli konta w TH żeby pomóc zarabiać Wam. Oczywiście kwota będzie się wahać raz w dół raz w górę ale ładnie można zarobić za oglądanie reklam. Jedyny taki programik a przetestowałam już wiele. W razie pytań służę pomocą
  Link do rejestracji:
  https://traffichurricane.plus/?ref=chmielu83
 • pracainfo1 2017.04.04 [23:31]
  ➡ Czy chciałbyś otrzymać zniżkę na produkty 30 - 40%?
  ➡ Czy chciałbyś mieć naturalne, pozbawione chemii produkty (kosmetyki, suplementy, olejki eteryczne) po cenach sklepowych?
  ➡ Czy chciałbyś pracować online? I mieć możliwość zarobienia już w pierwszym miesiącu nawet kilka tysięcy złotych?
  ➡ Czy chciałbyś współpracować z zespołem, który się wzajemnie wspiera?
  Jeżeli tak napisz na mail pracainfo1@onet.pl
  pracainfo1@onet.pl
 • gość 2017.05.03 [23:54]
  WowApp to twoja szansa na dodatkowy zarobek!
  Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób
  możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie.
  W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu
  Cash Back
  , czyli zwrotu częśc****eniędzy,
  jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe.
  Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.
  Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:
  Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
  Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!
  Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.
  Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
  Kliknij w ten link:
  https://wowapp.com/w/lukasz96
  i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy
 • olaq8 2017.06.08 [10:21]
  Korzystacie może ze stron ,z których mozemy dorobić . Jeśli nie to zapraszam tutaj http://mylead.pl/. Można sporo dorobić
 • gość 2017.11.14 [12:25]
  w łatwe i szybkie pieniądze za bardzo nie wierzę, ale faktycznie wiele osób pracuje teraz zdalnie. Ja działam w IT i od czasu do czasu mogę pracować z domu. Tutaj http://dolnoslaskie-praca.pl/skad-najlepiej-p racowac-zdalnie/ możecie sobie poczytać więcej o takim rozwiązaniu. Copywriterzy czy architekci tez mogą pracować na takich zasadach.
 • gość 2017.11.15 [11:21]
  Sporo ofert pracy znajdziesz na http://pl.job24.co

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...