Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka_20

pracownik admistracyjno-biurowy!! rozmowa kfalifikacyjna

Polecane posty

Gość Aneczka_20

moze ktoś był i wie jak przebywa taka rozmowa o co pytają potrzebują takiego pracownika tylko z wykształceniem średnim i ze znajomością obsługi komputera wiec nie duze wymagania jak myslicie na co beda patrzec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatever123
wiesz, jeśłi to jest praca w urzędzie to tak na prawdę na nic, bo pracownika już mająa rekrutacja jest tylko dla zachowana pozorów.... jelsi w prywatnej firmie to mogą zapytać o wszystko :P ale najczęściej pytają o to co wyczytali w CV, czyli o wykształcenie, doświadczenie.. czasem jeśli wymagany jest język pytając coś po angielsku.. jeśli masz ciekawe hobby mogą cie o nie zapytać... zresztą był tu na tym forum topic z dziwnymi pytanima i na rozmowach - takei niestety tez sie trafiają... a czasem jest miło i przyjemni.. mojego narzeczonego ostatnia rozmowa wyglądała tak: o interesuje sie pan piłką nożna! ja tez!!! komu pan kibicuje?... i panowie sobie pogadali 20 minut o piłce nożnej, meczach i transferach... i o dziwo mój facet dostał pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na rozmowie kwalifikacyjnej
Sprawdzam tą obsługę komputera. Dostałabyś tekst do napisania i musiałoby to być estetyczne pismo w miarę krótkim czasie. Poza tym obsługa excela przynajmniej w podstawowym zakresie (formatowanie, funkcje, łącza do arkuszy, skoroszytów) No i wklejanie obiektów graficznych do innych dokumentow. No ale jeżeli napisałaś prawdę o znajomości obsługi kompa to te sprawy brzmią banalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×