Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kociur

Swiat reklam, szybki i prosty zarobek

Polecane posty

Gość E-psik
Kociur,ile Ci wpadnie grosza od każdej nowej rejestracji? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie zmuszam ale jesli ktos mialby ochote na dodatkowa kase, zwlaszcza ze zblizaja sie wakacje, to mozna pisac na kociur_23@tlen.pl, bo widze ze tutaj zale bedą zaraz ze ktos uczciwie zarabia, a zale maja ci, ktorzy sa zbyt leniwi,zeby kliknąć pare razy w klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w regulaminie pisza ze Uczestnik zgromadzone zarobki może wydać tylko i wyłącznie na reklame .bezsensu .poco mi taka kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-psik
Nie będę pracować na twoją wypłate. papa naciągaro leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zartujesz z tą naciagarą, a ty na co bys robila? chyba na siebie a nie na mnie. beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowanie reklam to na fanny mails, wtedy mozesz rozprzestrzenic swoj login,zeby wiecej osob sie zpaislao, a tutaj masz kase do reki, na konto albo przekazem pocztowym, menu jest wg mnie bardzo zrozumiale ale jak cos to odpowiem na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sa odnosniki w menu: Zarobki Moje dane Wydaj pieniadze Płatne kliki Paid to Promote Darmowe Reklamy Skrzynka ( 71) Statystyki poleconych Wypłata bez minimum Statystyki reklam Centrum poleconych Wyloguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty,skad taki pomysl? to oni nam placą,nie ma sie czego bac, klikanie to jak dla mnie 10 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wystarczy ze bede klikac w majle ktore beda mi przysylac? i w ten sposob juz zarobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-psik
I pare godzin szukania kolejnych naiwnych? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, poza tym wchodz w menu: \"płatne kliki\", tam są dodatkowe pieniadze i fajniejakbys kogos namowila. w centrum poleconych znajdziesz swoj link, ktory podasz znajomym, zeby sie rejestrowali, dostaniesz za to 20 groszy a po kilku dniach zauwazysz,ze konto sie powieksza, tam bedzie pisalo za co, dzis mi dlai kilka zlotych ale nie wiem za co, mozeza aktywnosc i klikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, dlaczego naiwnych? dlugo szukalam i zapislaam sie do dziesiatek firm i tylko ta mi dala satysfakcje no i eurobarre ale to w innym jezyku, ale jak ktos chce to tez napisze, tylko to bardziej skomplikowane ale za poleconych 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markiza2586
i na tym swiecie reklam ile mniej wiecej wychodzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczestnik zgromadzone zarobki może wydać tylko i wyłącznie na reklame w serwisie dostępna po zalogowaniu w menu (dzial \"wydaj pieniadze\").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Hmm swego czasu bawilem sie w GetPaid i jezeli ktos mysli , ze sam zarobi na tym duza kase , to jest w bledzie , samemu na wyplate dajmy na to 30 zl trzeba zbierac okolo 3 lat , a w miedzyczasie firma labo przestanie istn iec , albo zmieni warunki !!! Choć przyznam , że zarobić można i sam zarabiałem , ale trzeba zdobywać refów , ludzi , którzy będa pod toba ... sa z nich procenty zalezy od poziomow np . firma x ma 1 - 20% , 2 p oziom - 10% , 3 poziom -5%, 4 poziom 2 % czyli od tej osoby pod nami otrzymujemy 20 jeje zarobkow , od osob pod osoba po nami 10% itd...itp, swego czasu najlepsze firmy to Bank Macieja (RIP) , Imperium Reklamy , Zielony Mail ... jednak prawdziwa kase szlo zarobic na firmach zagranicznych i nei chodzi tu tylko o odbieranie maili, ale takze o autosurfdy czy odswiezanie stron , wyplatki najczesciej dostawalo sie na MoneyBookers - kiedys mało kto o nim słyszał , i E-gold... To bylo mojhe hobby gdzies przez rok , nawet na zlocie jednym bylem ;) Bylo minelo ... teraz to szczerze nei polecam ...szkoda czasu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda,ze tylko na reklame, bo w tej firmie pieniadze dostajemy za darmo, nie sa to duze kwoty ale zawsze cos, ja jestem pol miesiaca i mam prawie 60 zlotych, w zadnej firmie nigdy nie udalo mi sie tyle uzbierac za nic. przeciez was nie oszukuje, pieniadze dostane przekazem pocztowym, mozna tez na konto jak ktos chce, po uzbieraniu 199zlotych. A co do reklamy to mozna pieniadze na nia wydac ale niekoniecznie, ja wybralam pieniadze do reki:-) wiec zapraszam: http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?re fid=kociur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zielonego maila, jestem zapisana ale juz nie odbieram ich maili, bo 30 razy szybciej w swiecie reklam zarabiam, tu sa konkrety a nie jakies setne grosza, no ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
nikt nie dostal od nich wyplaty i ty tez nie dostaniesz poszukaj na www.szuwi.com , forumemoney.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasy z tego nie zobaczysz
mozesz se reklamę kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka dostala a ja nie dostane? i to nie na reklamy!!!!!!!!!!!!!!! ile razy powtarzac? brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociur mam pytanie kiedy te pieniadze dostane przekazem? co miesiac? jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pereplut
Hmmm. Ja już mam w Świat Reklam 71 zł i kilku poleconych, ale sprawdziłem po forach i stronkach opisujących PTR i PTC ale wszędzie było napisane że tu można wydać kase TYLKO na REKLAMĘ. Jak ktoś ma już kase od nich to proszę o opdowiedz TYLKO NA 100% bo nie wiem czy tylko trację czas ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wyraznie zaznaczasz ze pieniadze chcesz na przekaz pocztowy badz na konto. moze dawniej tak bylo? albo chodzi o reklamowke a nie swiat reklam. hm juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pereplut
Ja nie pytałem co jest w menu itp. złote góry mnie nie interesują :p Ja chcę się dowiedzieć czy KTOKOLWIEK MA JUŻ OD NICH TE 199 ZŁ NA SWOIM KONCIE ?? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×