Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samosiaaa

wysyłanie CV mailam...wypada ???

Polecane posty

Gość samosiaaa

czy wypada wyslac CV mailem czy lepiej dostarczyc je osobiscie? chodzi o prace w szkole jezykowej jako lektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
mailem oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja-aja
niektórzy pracodawcy tak właśnie sobie życzą, więc wypada, ale jeśli nie ma tego zaznaczonego przez pracodawcę, to zwykłym listem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
tak tylko ja nie odpowiadam na konkretna oferte pracy tylko chce zaniesc cv na wypadek gdyby kogos potrzebowali. jestem studentka filologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja-aja
Aaaaa, więc w takim razie zanieś osobiście, albo wyślij zwykłym listem (razem z listem motywacyjnym).W takim wypadku byłoby trochę nie na miejscu, gdybyś zapychała komuś skrzynkę mailową. Ale to tylko moje zdanie... może jeszcze ktoś inny się wypowie?! *A ja jestem absolwentką filologii :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
dzieki 🌻 no wlasnie...sama juz nie wiem...po to w sumie sa skrzynki a papiery przyjmuje i tak sekretarka ale moze bedzie to powazniej wygladac jak zaniose osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja-aja
zanieś osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehee
zanieś osobiście , bo w szkołach to różnie się odbiera mailoe - moja koleżanka wysyłała z zagranicy , kiedy była na stypendium , jakieś maile do dziekanatu , a potem się okazało , że one tego w ogóle nie odebrały - jak wysłała swojego chłopaka z wydrukowanymi kopiami maili , to one powiedziały , że one nie korzystają z internetu; o i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
no to widze ze moje obawy maja podstawy ;) tylko po co sie afiszowac z tymi adresami mailowymi skoro sa one bezuzyteczne :O dzieki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
mailem to norma jak mieszkasz np we WROCLAWIU a biuro znajduje sie w pOZNANIU JA DZISIAJ WYSLALM 10CV NA MAILA DLATEGO ZE TE GLOWNE BIURA FIRM SA W INNYCH MIASTACH, I 10CV DZIENNIE WYSYLAM A POLECONYM 1 LIST 3,50ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie piszcie
Ja tez pracuje w szkole jezykowej i cv wysylalam mailem. A czasem robilam tak,ze najpierw dzwonilam, przedstawialam sie i pytalam,czy nie potrzebuja lektorow. Najczesciej wtedy chciali,zebym im cv wysylala na maila. Uwazam,ze to jest swietne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list motywacyjny
pisze sie w odpowiedzi na konkretne ogloszenie, w tym przypadku raczej podanie o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaa
podnosze list motywacyjny a Cv to 2 rozne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach i w dobie internetu, zwłaszcza jak firma podaje do wiadomosci swój e-mail to jak najbardziej można wysłac CV mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×