Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dekoratorka witryn

Zawód dekorator w sklepie. W jakich sklepach najlepiej szukać?

Polecane posty

Gość dekoratorka witryn

Ktoś mi zaproponował w Zarze, ale nie wiem czy od razu przyjmują na to stanowisko czy może muszę przejść przez etap siedzenia na kasie, który mnie nie interesuje w ogóle. Ma ktoś jakieś rozeznanie jeśli chodzi o ten zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam w Reserved, ale najpierw rzeczywiście byłam sprzedawcą, kasa itp. PRaca nie jest wcale taka kolorowa, ponieważ dekorowanie odbywa się zwykle w nocy, kiedy przychodzi nowy towar i ubiera się w manekiny itp. bardzo miło to wspominam, bo nocki były mega wesołe, pracowaliśmy w kilka osób itp. Myślę, że ZARA może mieć całkiem spoko warunki, natomaist jeśli nie masz doświadczenia jako dekorator, możemy mieć problem z przeskoczeniem normalnej pracy u nich i zobaczenie jak to wszystko funkcjonuje w danym sklepie...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka witryn
dzieki za info. Nie mam doświadczenia w tym zawodzie, jesli chodzi o sklep,ale jestem stylistka i chce zdobyc zawod pokrewny, zeby sie z tego utrzymac no i zdobyc doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata87
w zarze wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje..i mam na msli tu nie tylko obowiazki ale i zarobki-odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dekoratorem od kilku lat i bardzo mi się ta praca podoba. Moim zdaniem to fajniejsze zajęcie niż stanie na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem tego zdania, a dekorator nie zajmuje się tylko ciuchami w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miło słyszeć, że komuś się taka praca podoba. Ja niedługo zaczynam w jednej z sieciówek w łodzi. Generalnie to teraz jest sporo tego typu ofert pracy , tak jak tu opisują http://praca-lodzkie.pl/. W większych miastach o pracę dla sprzedawcy czy dekoratora nie jest ciężko, a ja też wole być dekoratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×