Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redskins fanka

8 minutes buns- kiedy efekty?

Polecane posty

Gość redskins fanka

Hej, robil ktos z was te cwiczenia kiedys? po jakim czasie mozna zauwazyc efekty? tylek mam ladny :P ale zalezy mi zeby sie "powiekszyl", zeby byl taki kragly i seksowny... czy 8 minute buns cos mi pomoze? pliiiis odpowiedzcie mi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłówka
Nie, to Ci nie powiększy pośladków. Na powiększenie potrzebne są ćwiczenia ze sporym obciążeniem: martwy ciąg, wykroki, głębokie przysiady. Aby porządnie i efektywnie przeciwiczyć w ten sposób tę grupę mięśniową trzeba sporo więcej niż 8 minut (średnio: 3 ćwiczenia x 4 serie = 12 serii, czas trwania serii ok. 30 sekund = 6 minut. Przerwy między seriami 1 =1,5 minuty x 11 = 11-16,5 minuty. Razem: 17-22,5 minuty). Do tego rozgrzewka, rozciąganie, serie rozgrzewkowe = pół godziny jak nic. Raz w tygodniu. Na pocieszenie: pośladki to duże mięśnie łatwo reagujące na dobry trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
O ja.. dzieki ;) mam zamiar kupic takie ciezarki na nogi wlasnie, ile powinny wazyc? i tylko raz w tygodniu takie cwiczenia starcza? a jak bede robic dwa razy albo wiecej to nie lepiej... ? :) strasznie mi zalezy! :D hehe :) dzieki za bardzo pomocne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
a ten martwy ciag to podnoszenie ciezarow tak? a co moglabym zamiast tego robic zeby piekny tylek miec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
hej znow :) wlasnie wrocilam z 6 km marszu z ciezarkami na nogach uff. Staralam sie pracowac miesniami posladkow jak najbardziej. Czy to mi cos pomoze na uksztaltowanie ladnego tylka? :P tak myslalam zeby takei dlugie marsze robic raz w tygodniu, plus pare razy w tygodniu 30 minut. No i te cwiczenia na tylek. Nie wiem czy tak bedzie dobrze, za duzo, za malo, czy jak... moze mi ktos powiedziec bo sie nie znam.. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
up up silowka jestes jeszcze tu gdzies? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczyłam bas trochę ponad miesiac, mniej więcej co drugi dzień, czasami dwa razy dziennie - dwie serie, i widać było róznicę - tyłek się podniósł trochę, uwypuklił itp. więc jeśli chodzi o modelowanie pośladków to ćwiczenia są spoko. nie wiem czy Ci się podobają wielkie tyłki fitnesek (moim zdaniem są wielkie, wiem ze to same mięsnie ale jednak - bez przesady..) - jesli tak, to faktycznie lepiej te martwe ciągi ćwiczyć.. ja wolę jednak aerobic i ćwiczenia na pośladki bez użycia ciężarów.. btw. ćwicząc z tymi ciężarkami rozbudowujesz też uda i łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwisła pupa - to jest za duże żeby przesłać mailem, poszukaj na programch do ściągania - typu emule czy ares, tam jest ;) redskin - na tym zdjeciu to ja widzę wypięty tyłek a nie mięśnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
oj tam wcale nie wypiety :P ja chce taki okragly i sexy i w ogole.. eh ;) czy trzeba sie z takim urodzic czy mozna zapracowac sobie na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
aha czyli ze moge sobie zapracowac na okragly tylek? tzn ja mam okragly w sumie ale nie az tak, ja chce wiekszy i okraglejszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubię
Mam taki tyłek i wydaje mi się ogromny i tłusty, bleh Ale każdy lubi co innego zwłaszcza faceci.... My dążymy do szczupłych tyłeczków, a im się podobają takie "konkretne" i pewnie im większa różnica między talią a biodrami tym bardziej seksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
heh no wlasnie ;) nigdy nie chcialam miec wielkiego tylka, ale to bylo jak w polsce mieszkalam, tak zawsze czuje taka presje na chudosc.. teraz mieszkam w stanach no i tu jak nie masz tylka to wcale nie jestes sexy :) wiec troche mi sie priorytety pozmienialy i chce miec taki sexy tylek i juz! o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłówka
Jestem. Obciążniki na nogach sobie odpuść bo najwyżej sobie stawy rozwalisz. Za to polecam marsze pod górkę :) Samantha, łydek martwym ciągiem nie rozbudujesz, przysiadami też nie (choć czworogłowe uda już tak) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Silowki: czy do wykonywania martwego ciagu konieczna jest sztanaga, czy moge w zamian uzywac ciezarkow? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA00
Ja natomiast chciala bys sobie tyleczek ujedrnic Chciala bym miec takie rowki miedzy tylkiem a udem :):) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłówka
Ma-rita, można. Tylko trzeba dobrać przyzwoite obciążenie. " Martwy ciąg ze sztangielkami. Wykonuje się tak jak ze sztangą. Zginamy biodra i kolana w głębokim przysiadzie. Grzbiet mamy płaski i chwytamy sztangielki położone przed udami. Ciężar powinien być rozłożony na obie stopy. Bierzemy głęboki oddech i powoli wypuszczamy powietrze podczas fazy ruchu. Sztangielki powinno trzymać się przy nogach. " http://www.sfd.pl/MARTWY_CI%C4%84G-t300763.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info :) Przyzwoite obciazenie mam, wiec moge ruszac do dziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×