Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkhjgfcbeyu

Ćwiczenia- proszę o pomoc

Polecane posty

Gość dkhjgfcbeyu

Witam..mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi pomoże i doradzi. Moim problemem są mięśnie..a w zasadzie ich brak. Pozbyłam się ich dzięki bezmyślnym dietą bez ćwiczeń. Chodzi mi głównie o uda pośladki i biodra, mam na nich sporo takiego galaretkowatego tłuszczu. Łydki i górne części ciała są szczupłe ale też zero mięśnia. Nie chcę wyglądać jak kulturysta ale chciałabym ładnie wyrzeźbić ciało żeby mięśnie np na łydkach były leciutko zarysowane i przede wszystkim (na tym zależy mi w szczególności) pozbyć się galarety z bioder, ud, pośladków i zamienić to na ładne mięsko. Jak to zrobić??? Jakie ćwiczenia wykonywać, przez jaką ilość czasu i ile razy w tygodniu. Z góry bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
myślałam o zakupie jakiegoś sprzętu...nie mam pojęcia co..może steper czy rowerek. Doradźcie coś. Siłowni raczej odpada. Muszę ćwiczyć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
no co jest nikt nie pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie powinnaś ćwiczyć najlepiej całe ciało i regularnie się masować. Jeśli zalezy Ci na kupnie jakiegoś urządzenia to ja polecam orbitrek, trenujesz całe ciałe i przynajmniej dla mnie nie jest takie nudne jak rower czy steper. Polecałabym też pilates lub areobic - sporo gazet z filmami można kupić w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
dziękuję za odpowiedź :) może jeszcze ktoś coś poleci?? kupię sobie dzisiaj oliwkę do masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozumiem potrzebujesz zbudować masę mięsniową..? więc ćwicz siłowo i dobrze się odżywiaj (możesz zainwestować w jakieś białka, w sklepie z odżywkami powinni ci doradzić coś sensownego). nie cwicz codziennie, mięśnie potrzebują regeneracji. najlepiej wejdź na forum sfd - tam są osoby dużo bardziej zaawansowane w ćwiczenie, to na pewno Ci pomogą :) pamietaj tylko o ćwiczeniu i diecie pod nie - musisz z czegoś miesnie zbudować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
dziękuję:) nie jestem na żadnej specjalnej diecie. Ograniczyłam węglowodany nie jem po 18 jem dużo warzyw i białka. Zajrzę na tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
tak Samanto chciałabym zbudować trochę mięśni ale też pozbyć się tej zakichanej galarety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO dkhjgfcbeyu: 1) jeżeli chcesz ładnie wyrzeźbić ciało, tak, by stało się jędrne i smukłe, to najpierw powinnaś popracować nad nadmiarem tkanki tłuszczowej, a dopiero potem wprowadzić ćwiczenia siłowe z większym obciążeniem, gdyż w przeciwnym razie będziesz wyglądać jak "nabita" dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhjgfcbeyu
Natalka dziękuję!!!! Jesteś kochana właśnie o takie efekty mi chodzi. Więc najpierw popracuję nad tłuszczykiem:) więc jakie ćwiczenia jak często i jak długo powinnam wykonywać??? I czy moje odżywianie jest OK? Kusi mnie żeby kupić steper... co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO dkhjgfcbeyu: 1) osobiście lubię ćwiczenia z piłką, ale jeżeli zastanawiasz się nad kupnem sprzętu to proponowałabym (jak już coś) to rower stacjonarny... - trening z minimalnym obciążeniem (chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej, a nie o rozbudowę mięśni). Dodać do tego możesz hantelki 1,5 - 2 kg do ćwiczeń wzmacniających górną część ciała. 2) trening (ewentualny) na rowerku proponuję zacząć od 2-3 razy tygodniowo po (początkowo) 20-25 min. Następnie jak już poczujesz, że dajesz radę, wydłużasz czas trwania treningu stopniowo. Przed każdym treningiem zrób rozgrzewkę. 3) co do odżywiania - są rózne opinie. Napisałaś, że ograniczyłaś węglowodany (a to one właśnie w głównej mierze są źródłem energii). Białko (jego nadmierna ilość) powoduje zakwaszenie organizmu. Najlepiej to racjonalnie się odżywiać. Warzywa i owoce są wporządku. Dodaj do tego różnego rodzaju soki (przygotowane własnoręcznie dzięki sokowirówce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×