Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złłlłłlla

hulahop nie pomaga

Polecane posty

Gość złłlłłlla

krece juz prawie dwa miesiace 40 min dziennie. pierwsze dwa tygodnie krecilam zwyklym wypelnionym kaszą, potem zakupilam te na allegro nie staracilam ani centymetra DLACZEGO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź, czy twój brzuch jest twradszy niż wcześniej. Być może spaliłaś tłuszcz i wyrobiłaś sobie tkankę mięśnową. Tkanka mięśniowa waży więcej niż tłuszcz. Być może też ćwiczyłaś, ale jadłaś puste kalorie w postaci słodyczy. Pomyśl nad wyrzuceniem ich z diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złłłlllłlla
nie mialam miesni brzucha. i brzuch moj tez nie jest twardy bo mam na nim spora oponke a jak wiadomo tluszcz twardy nie jest slodyczy nie jem no moze raz w miesiacu przed okresem do tego jeszcze nie jem kolacyjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie miałam mięśni brzucha". Każdy jakieś ma, chyba źle się wyraziłaś. A jeśli chodzi o problem to napisałaś, że masz "oponkę", a hula-hop raczej nie spala tłuszczu, a modelu, kształtuje talię. Jeśli chcesz się pozbyć "brzuszka" i wzmocnić mięśnie to sugeruje ćwiczenia na ławeczce (http://www.hellhound.pl/lawka-treningowa-skosna-bsb-500-p-2389.html?osCsid=8467e57ad3d9c0a011e716b2cb1f4b59). Możesz tak wzmocnić mięśnie proste brzucha (bo masz je na pewno) i skośne. A hula-hop jak już spalisz tłuszczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złłłłłłłłłłła
to znaczy ze co ? ze teraz bez sesu krece??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złłłłłłłłłłła
to znaczy ze co ? ze teraz bez sesu krece??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jultka...aaa
o kurcze ja tez mam spora oponke jak myslicie hula hop pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prze trening na laweczce wzmocnimy miesnie brzucha a tkanke tluszczowa lepiej spalic przez wyparcie ale cwiczenia na laweczce nie do konca jednak pomoga do tego jeszcze dieta i odwodnienie czesciowe pozniej juz trzeba sie jednak pilnowac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjkk
jakie wyparcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od organizmu, od sylwetki ciała i od diety. Wcześniej nie słyszałam o tym, żeby ktoś źle kręciła hulahop :D czy jest to w ogóle możliwe... Ja kiedyś kręciłam, ale bardziej dla przyjemności niż żeby zrzucić kilka cm w pasie... Chociaż teraz kto wie, może znowu zacznę. Zainspirowałaś mnie. Dzięki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, samym kręceniem cudów nie osiągniecie :) do tego odpowiednia dietka i inne ćwiczenia powinny być dołączone. może brzuszki? rower? pływanie? wtedy dopiero coś widać będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) bardzo proszę was o pomoc, gdyż też z chęcia bym się do was dołończyła i jestem na stanie kupna hula hop czy ktoś moze mi powiedzieć cos na temat tego hula hop???? jestem poczatkująca wiec nie wiem czy jest ono dobre :((((( bardzo prosze o szybką odpowiedź http://www.allegro.pl/item758029829_kolo_hula_hop_charcoal_hoop_z_magnesem_weglowym.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×