Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aoifa

Piękna i szczupła! xD

Polecane posty

Gość Aoifa

Cześć dziewczyny. Dziś zaczynam dietę. Ponadto rezygnuje ze słodyczy, zastępując je owocami. Chcę też zacząć ćwiczyć. Skakanka+ hula hop+ brzuszki. ;) Postaram się na bieżąco relacjonować efekty (jakiekolwiek one będą) Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Mam 166 cm i ważę 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjty
a ja mam 164 i waże 54 kg jakaś masakra !! ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
fyjty masz idealną wagę jak na swój wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjty
no tak tyle ze ja ma 15 lat ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Ach, rozumiem. ;) A co najbardziej Ci przeszkadza? ;) Choć już na początek polecam Ci skakankę. Jest przyjemna i szybko wpada się w rytm przy ulubionej muzyce. Pamiętaj jednak aby zakupić sobie sportowy biustonosz. ;) Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjty
skakanke juz prubowałammm potem miałam problemy z nogami więc skakanka odpada.. co mi najbardziej przeszkadza? najbardziej mi przeszkadza nie moja waga lecz to ze mam sadełko tkz. ,,opone'' na brzuchu i moje masywne uda.... jha ćwicze prez 3 min. interwały.. 30/30 s. , 20 przysiadow , i brzuszki na spalenie tłuszczy z brzucha.. nie wiem czy to cos da ale mam nadzieje ... ;) ;P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Hmm..z tego co czytałam to... "Tkanki tłuszczowej nie zrzucisz ćwiczeniami, jeśli nie będzie towarzyszyć temu dieta, bogata w pełnowartościowe białko i tłuszcze. Żadne setki brzuszków, unoszeń nóg absolutnie nie przybliżą Cię do tego celu ." Także musisz poczytać lub napisać na sfd. Pozdrawiam. ;) www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam zawsze przejmowałam sie wyglądem i wagą. mam 169cm i 60kg i nie bd sie torturowac. chociaz tu i ówdzie mam fałdki powiem tak: cwiczenia duzo dają:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam zawsze przejmowałam sie wyglądem i wagą. mam 169cm i 60kg i nie bd sie torturowac. chociaz tu i ówdzie mam fałdki powiem tak: cwiczenia duzo dają:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjty
dietka jest oczywiście..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Ola56 zgodzę się z Tobą. W wakacje wzięłam się za siebie i tylko przez 2 tygodnie schudłam 5 kg skacząc na skakance ;) Na początku było ciężko, ale z dnia na dzień coraz lepiej. ;) Dietkę utrzymaj. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
Trzymam.. tylko jak długo to nie wiem bo niestety nie mam silnej woli i zaraz sie zniechęce .. nie mam motywacjii.. i nie wiem jak sie pozbyc tego czegoś z brzucha i ud..;/ masakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella0009
Aoifa a ile skakałaś na skakance dziennie? Też miałam skakać ale podobno skakanie jest niezdrowe na stawy więc nie wiem czy wolę schudnąć czy mieć zdrowe kolana;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella0009 Tak jak mówisz skakanka to zabójstwo dla stawów. Ja polecam trening aerobowy do tego zmiana nawyków żywieniowych i nie ma możliwości żeby nie poprawić swojej sylwetki. Jeżeli chodzi o diete cud od razu odpowiadam efekt jojo, trudno żeby go nie było jak po np głodówce 2 tygodniowej znowu się zaczyna jeść jak wcześniej, na stałe trzeba zmienić odżywianie. Co do treningu aerobowego polecam: Rower stacjonarny, orbitrek, stepper lub bieżnie. Nie trzeba uczyć się ćwiczyć na tych sprzętach więc od razu się pracuje na swoje efekty do tego sprawdzanie tętna itp. Pamiętajcie że prawidłowy trening aerobowy to: 1)Minimalny czas treningu to 50 minut. 2)Trening cały czas w tym samym tempie. 3)Tętno powinno być na poziomie 60-65% tętna maksymalnego. Pozdrawiam Ewelina Jakubiak http://www.schudnijztrenerem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Zaczęłam od 15 minut a skończyłam na 90 min. Poza tym ograniczyłam słodycze, piłam dużo wody i nie jadłam po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerac
nie wiem,jak aofia zrzucila 5kg w 2 tygodnie. u mnie mija w pt 2 tygodnie cwixzen, moze nie do konca pelne 2 tygodnie, bo z 4 razy nie cwiczylam i nie widze na razie jakotakich efektow. moje cwiczenia to: 30 minut na biezni 20 na oribiteru lub ok 40 na rowerku. chce ogolnie sieujedrnic i zrucic boczki, czy da rade? wczoraj np mialam 30 minut biezni i 40 roweru, dzis poszlam znow i wyszlam po 8 minutach, bo nie jestem w stanie cwiczyc. nie chdozi o bol miesni, ale oglnie, dzis nie ten dzien, aja juz sie przejmuje, ze mam dzien w plecy:O co robic, by byly efekty? wiadomo, slodyczy nie jem i staram sie ne jesc po18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Udało mi się je zrzucić ale było ciężko. Skakanie 90 minut na skakance jest wyczerpujące. Poza tym moim głównym składnikiem odżywania była kawa i woda. Jadłam regularnie, ale w bardzo małych ilościach. Ciemne pieczywo, zero masła i słodyczy. Odstawiłam też makarony, ziemniaki i potrawy smażone na tłuszczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabska kuchnia
Zachecam do gotowania w marokanskich naczyniach ceramicznych tajine. Na ogien, na plyte, na grila, do piekarnika. Zdrowe, egzotyczne, arabskie gotowanie. Dostepne w sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com oraz na aukcjach allegro uzytkownika Marokostyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoifa
Hey! ;) Jestem padnięta. Wczoraj skoczyłam na 2000 na skakance a dziś już 5000 ( czyli około godzina). Do tego 20 minut kręcenia hula-hop. Ciężko, ale myślę że warto ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×