Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mary07

Szóstka Weidera

Polecane posty

Gość kasiull
mary 07 ja moge zaczac ale oczywiscie od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
no to dziewczynki ja zaraz zabieram sie za cwiczenia, mam nadzieje ze bede dobrze wykonywala, bo w sumie to jeszcze nigdy za "szosteczke" sie nie nralam. no ale... miesnie na brzuszku mi sie marza i tak 5 kg chcialabym zrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
no i zaczelam 1-szy dzien z glowy. ale trudne to jest (tzn moze dla mnie trudne bo ja miesnie brzucha to ledwie ledwie mam) jutro sie bardziej postaram i mam nadzieje ze bedzie efekt po tych 6 tygodniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
chce wayc 52 kg ja tez chce tyle!!!!! :) :) :) ja dzisiaj 2 dzien, ale to popoludniu pocwicze teraz musze wykonac kilka obowiazkow domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej. nie wiedzialam ze ktos tu wkoncu zacznie pisac :) ja jeszcze nie zaczelam ale od dzis zaczynam hehe :) ja waze 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam z wami od dzis, nigdy tego nie cwiczylam, ale moj brzuch jest w oplakanym stanie wiec musze sie za siebie w koncu wziac. juz od dawna to planowalam, a dzieki wam wdrąże to w zycie. licze na pomoc i trzymanie na duchu :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
hej dziewczynki ja pokonalam dzisiaj 3 dzien:) nawet nie najgorsze te cwiczenia, no moze z wyjatkiem 5 hehe nozyce, jakos nie wiem jak toliczyc Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
asiula to tyle samo wazymy i mamy taki sam cel, ja mam troche w boczkach i brzuchu i chce sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gigantyczna oponke z tluszczu na brzuchu. moze przesadzam ale naprawde jest duza. myslicie ze a6w cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie i na wielu osobach też sprawdzone, tk tłuszczowej nie spalają, mięśnie rosną lepiej po innych treningach (przy tej samej diecie). ale generalnie obserwuję terror weiderowy więc już wam nie truję. ćwiczcie, wg mnie to starata czasu, znam LEPSZE ćwiczenia na różne interesujące was opcje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
samanta to podaj te cwiczenia, ta szostka nudna strasznie jest, juz 5 dni robie i juz mam dosc, no ale mimo wszystko postaram sie jak najdlzej wytrzymac dziewczyny a wy ktory dzien zaliczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×