Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

+on+

+++Yoga,ktoś medytuje? Rezultaty?+++

Polecane posty

Czesc :-) Są tacy ,którzy to uprawiają?Macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ona-
ćwiczę jogę od lutego regularnie, efektem jest duża poprawa samopoczucia fizycznego i uspokojenie umysłu :) schudłam też sporo, ale to nie było w założeniach ;) co do medytacji to wybieram się na kurs vipassany w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ona-
teraz już tak - instruuję się trochę "Jogą" B.K.S Iyengar'a, ale bardziej jakby to... hmm w celu uściślenia pewnych kwestii w pozycjach, na ogół staram się postępować tak jak każe instruktorka. Myślę, że jeszcze jestem na zbyt niskim poziomie żeby kożystać z książek ;). A Ty co porabiasz w tym temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ona-
jedno nie wyklucza drugiego :) mnie też jest wiele tematów z tej strony bardzo bliskich :) a dla Ciebie co jest najbardziej fascynujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...energia,zapisałem się do klubu radiestetów,posiadam jej już 12000 w skali bovisa,mogł bym już zostac bioenergoterapeutą (tyle mają reikowcy), zwykli ludzie mają jej 6500 i z biegiem lat coraz mniej. w zwiazku z tym ten wątek... ...Po wiekach tantra wraca ponownie, do Europy, aby jak głoszą przepowiednie uratować ludzkość od upadku. Zaskakujące jest to, iż przekazy channelingowe od Plejadian, Kasiopejan, Altean, także poświęcają wiele miejsca tantrze. Nasi kosmiczni bracia, mówią, o tym, że już wkrótce miłość fizyczna stanie się trampoliną wynoszącą nas do światła. Związki przestaną opierać się na lękach i uzależnieniach finansowych, a staną się wyrazem prawdziwej miłości i wolności ducha. Każdy z nas może tworzyć ten piękniejszy świat stosując tantrę we własnym życiu. czyli staniemy się już na zawsze zdrowi, gdy oboje będziemy taka energię posiadac, wzajemnie się nią wymieniając.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ona-
Warunkiem koniecznym wydawałoby się do spełnienia, w związku z wymianą energii w czasie sexu tantrycznego jest posiadanie partnera :D:D:D niby nic a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się:-) i najlepiej gdyby była na tym samym poziomie duchowo-energetycznym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×