Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Whitesugar

chciałabym powiększyć sobie piersi

Polecane posty

Gość Whitesugar

znacie dobrego, sprawdzonego chirurga plastycznego w Polsce? w stanach taka operacja kosztuje majątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeeeeeee rób tego! Małe jest piękne :D Uwierz mi, że gdybym miała wybór to zdecydowanie wybrałabym małe piersi.. ale nie mam i muszę się męczyć ze zbyt dużymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam większe.. od ciebie.. :( w obwodzie mam 65.. a miseczka to ..----... :( Powiedz mi jakie masz wymiary w biuście i pod.. bo chce wiedzieć ile masz różnicy.. podasz? Chociaż.. masz około 90 cm w biuście.. i 75 pod ? Czy może masz więcej pod.. ale nosisz (bo trzeba) mniejszy o pare cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak.. to ja mam ciutke większy od ciebie.. masakra.. jak te wymiary co podałam są właśnie takie ( 90 i 75 ) to masz 15 cm różnicy.. a ja mam 16.. jak nie 17.. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 60g
...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pasują własnie albo 60 albo 65.. a jak na 60.. to już wogóle wielki dla mnie ten biust.. dlatego wole 65.. bo rozmiar miseczki mnie przeraża.. i jej literka tez.. :( do ja nosze 60g.. myślałaś o operacji.. czy może Tobie to wogóle nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 60g
a jaki Ty masz rozmiar? ja wlasnie nie mam zbyt duzego biustu, jak nosze dobre staniki tomi sie powiekszyl troche, ale jakis wielki nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje gigantyczny.. a jest tutaj best_bra i ona chce mi wcisnąc, że jest mały.. tylko ona nie wie, że są \"pełne\" cycki i takie mniejsze.. np.. ja mam NAPRAWDĘ wielki biust.. a moja siostra ma mały.. a wychodzi na to, że ma nosić \'prawie\' taki biustonosz jak ja.. a ma 3 razy mniejszy.. i ma prawie tyle samo róznicy między obwodem piersi.. a pod piersiami.. prawie tyle samo.. a jednak o tyle mniejszy ma ten biust.. :( Więc ona ma racje co do tego co mi pisała.. ale nie w moim przypadku.. moja siostra spokojnie wciśnie się w 70A.. a ja o tym moge pomarzyć.. Wstyd mi podać pełny rozmiar.. chyba kiedyś sobie pomniejsze.. do takiego pełnego 65B.. albo małego C..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 60g
na 65b to ciezko bedzie Ci stanik dostac nie masz sie czego wstydzic z podaniem rozmiaru, ja mam pelne piersi, tzn idealne kuleczki, alewielkie nie sa, mam 22 cm roznicy a serio tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 60g
ja tak mialam jak zaczelam nosic dobre staniki, mialam wtedy 70 pod bviustem i 83 w biuscie teraz mam 67 pod i 89 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenia
Dziewczyny prosze powiedzcie cos o tym chirurgu , jaki jest najlepszy wiek na zrobienie takiej operacji ? jestem zalamana moim ,,biustem'', tak bym chciala to nazwac ale w biodrach mam 90, w tali 78 a ,,biust'' - 78 .. :( :( jestem zalamana.. mam 19 lat :( to jest strasznie krepujace, bo o ile moge nosic push-up staniki, to na plaze juz nie wyjde... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 18 lat można. No niby bardziej interesuję się zmniejszaniem.. ( bo co do tego napewno 18.. a najlepiej powyżej 18 lat) ale jak chcesz powiększyć to prosze bardzo.. tylko nie chciej zbyt dużych :P Bo to problem większy.. niż jak ma się zero.. uwierz mi.. Mam porównanie.. bo przecież kiedyś też wogóle piersi nie miałam.. a teraz mam takie big.. i zdecydowanie lepiej było wtedy .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenia
a na czym Twoj problem polega? wszedzie w PL operacja kosztuje 13-15tys? boczytalam na forum na kafeterii ze kobieta miala za 6000 tys(3000tys zabieg i 3000 wkladki) plus 150 stanik. A Ty swoj zabieg gdzie robilas? mocno niebezpieczne to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam operacji.. a mój problem to za duże piersi i chce je pomniejszyć. Wiem, że jest w gdyni za 6.400zł (pomniejszenie) A o powiększaniu nic nie wiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×