Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydkie piersi

Piersi z rozstępami

Polecane posty

Gość brzydkie piersi

Moim problemem są piersi całe pokryte rozstępami i to do samej góry tz od momentu jak się zaczynają, czyli aż na dekoltzie. Nie mogę nosić bluzek nawet z lekkim dekoltem. Wstydzę się tego. Mam problem z sex-em, bo się wstydzę i mogę tylko po ciemku. Co robić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylas w ciazy
czy utylas bardzo ze az tak ci sie porobilo???????? moze laser??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolska
ehh mam ten sam problem. trudno powiedziec co cylo przyczyna ale rozstepy na piersiach mam odkad pamietam..czyli tak ok. od 12 roku zycia....przesrana sprawa i zeby to przez tycie było to ok- moja wina ale mialam 12 lat bylam szczupla ale dosc szybko rosły mi piersi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam rozstępy na piersiach, kiedyś mi to bardzo przeszkadzało, stosowałam przeróżne kremy (na te świeże, 'czerwone' rozstępy pomógł mi krem PENTATEN - nie jestem pewna czy nie przekręciłam nazwy;) ), na 'białe' rozstępy nic nie pomagało - podobno takich nie da się już całkiem 'wyleczyc' da się jedynie je troszke zamaskować. po kilku latach się przyzwyczaiłam - teraz od czasu do czasu masuje piersi a rozstępy wogóle mi nie przeszkadzają. jesli chodzi o wstyd podczas seksu - nie odczuwam tego wogole, rozmawiałam o tym z moim facetem i powiedzial jasno ze rozstepy mu nie przeszkadzaja i nawet z rozstepami mam boskie cycki ;p uwierzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbfdja
ja tez mam na calych piersiach i ma to gdzies nosze badzo duze dekolty ze pol cyckow wystaje faceci najmniejszej uwagi na rostepy nie zwracaja zazwyczaj nawet nie wiedza co to jest, a jak zapytaja to trzeba powiedziec ze tez maja na plecach i sie uspokajaja i rada teraz kupcie sobie puderbrazujacy i rozswitlajcy w kulkach i nakaldajcie nba caly dekolt ktory pokazujecie nic nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.TOMSON
Ja mam 19 lat jestem prawiczkiem i przytuliłbym każdego cyca nawet z rostepami :) (Nie każdego dosłownie) ale fajnej mamy he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak puder brązujący
albo balsam z samoopalaczem i nie będzie widac a jak bardzo sie wstydzisz to noś bluzeczki albo koszulki z koronki, wtedy będziesz wygladac seksownie a nie będzie widac rozstępów są ładne bluzeczki i koszulki bieliżniane ELDAR, poszukaj w sklepach z bielizną http://sklep.eldar.com.pl/?q=towar&id=340 Mam koleżankę, jest bardzo poteżna, ale stara się ubierac seksownie więc zamiast zwykłych wielgachnych Tshirtów nosi zawsze takie seksowne bluzki z dekoltami i koronkami i do tego spódnica i ładny obcasik, ma zadbane zawsze włosy, biżuterię, ładny makijaż, zadbane dłonie i stopy. Wygląda bardzo kobieco. Poszukaj tych bluzeczek i koszulek, są z dobrej bawełny nie spierają się, są w róznych wersjach: na naramkach, z krótkim lub długim rękawem, w kolorach białym , ecru, czarnym, brązowym lub wiśniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolin
mnie podniecaja rozstepy na piersiach i to na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronia
Jeśli masz trochę kasy możesz pójść na zabieg i wtedy masz gwarancje praktycznie całkowitego osunięcia rozstępów. Jeśli nie to poszukaj jakichś kremów,które też mogą dużo pomóc. Tu masz na przykład stronę o rozstępach razem z rankingiem najskuteczniejszych środków: http://rozstepykosmetyki.pl/. Może znajdziesz coś dla siebie. Trzymam kciuki za szybkie pozbycie się rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2299
Ja chodziłam na laserowe usuwanie rozstępów do Vici Clinic. Jestem bardzo zadowolona. Po trzech zabiegach rozstępy się znacznie zmniejszyły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2367
Niestety często w parze z cellulitem idą rozstępy... A tu już trzeba walczyć z grubej rury ;) Warto się zastanowić nad laserowym usuwaniem rozstępów, to zabiegi trochę bolesne ale dające świetne efekty. Tego typu zabiegi można wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Już po 1-2 zabiegach widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, jeśli mamy jakieś problemy, niedoskonałości to warto szukać skutecznego sposobu na to, żeby się ich pozbyć. Ja dużo ciekawych informacji na temat zabiegów znalazłam na blogu dra Marka Wasiluka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
Ja bym polecała Wam laserowe usuwanie rozstępów. To świetne rozwiązanie. W Vici Clinic w Krakowie mają laser ResurFX. Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto. Najlepiej zrobić sobie taką serię 3-5 zabiegów. Same zobaczycie, jak szybko efekty będą widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×