Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po 4 latach wchodzą mi szwy: (ratunku czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Miałam zabieg na odstające malzowiny uszne .Po 4 latach wychodzą mi szwy i nie wiem czy to normalne. Strasznie czuję gdy leżę na boku i jak się ociera o poduszkę: ( Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po radę to idz do lekarza a nie tutaj się pytaj, tu co najwyżej dostaniesz porade jaki kolor majtek dobrać do różowego stanika,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to normalne, powinnaś pójść do chirurga który wykonywał zabieg na przycięcia lub usunięcie szwa, teraz Twoje ciało czyli skóra walczy z obcym ciałem przez to Cię boli, przypuszczam że do póki nie zrobisz z tym porządku ból nie ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo to samo. Popros kogos w domu, zeby sprobowal penseta usunac szew. Zakladam, ze wystaje kawalek, pętelka szwu ...nie powinno bolec podczas usuwania, a dopoki nie usuniesz bedzie sie paprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wystaje dość sporo że można by było złapać. Ale sama nie będę wyciągać bo będzie bolalo zapewne. Wiem jak byłam już u chirurga i usuwala mi i przy znieczuleniu nawet coś nie coś czulam. Więc nie chce ruszać. Hmm nic mi się nie paprzy i nie boli po prostu wystają szwy tylko jak leżę to czuje. Aaaa i ogólnie boli ucho jak leze na nim a minęło to już 4 lata. Nie wiem czy nie mam cZasem coś źle zrobione czy nawet szturchne boli albo jak czapkę założę . A jakies 2 miesiące temu byłam u chirurga byłam umówiona na wizytę gdy się okazało że się spóźniła to prZEz to mi nie wyciągnie ponieważ reszta pacjenci będą czekać tak powiedziała ... jechałam na darmo 120km . Wystaje w lewym i drugim uchu chętnie bym wam pokazała ale załącznika nie da się tu załączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×