Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harismatic girl

powiedzcie prosze

Polecane posty

Gość harismatic girl

czy 22 lata to nie za wczesnie na poweikszanie biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura
MYSLE ZE NIE JA GLUPIA CZEKALAM NIEWIEM NA CO.A MOGLAM BYC JUZ DAWNO TAK SZCZESLIWA JAK TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harismatic girl
no bo ja wlasnie...mam 22 lata, fundusze i marzenie...rozmar 70B...ginekolog powiedzial ze moje piersi moga jednak jeszcze urosnac...nie wiem co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura
fakt jestes mlodziutka mi wszyscy mowili zaczekaj urodzisz dzieci,z wiekiem samo przyjdzie nie ,nie przyjdzie!w ubieglym roku majac 37lat spelnilam swoje prrrragnienie.zrob to idz na konsultacje a zobaczysz ze sie zdecydujesz.ja robilam w katowicach.i zaluje tylko jednego ze czekalam tak dlugo.powodzenia.trzymam kciuki.odezwij sie co postanowilas i jakie ewentualne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie masz 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harismatic girl
Moniura, jak zareagowalo na wiekszy biust Twoje otoczenie? Jaki mialas naturalny rozmair? A jaki teraz? Ja mam 70b. To jest pelne B, ale chcialabnym pelnego C. Widisz u mmnie moj narzeczony jest bardzo przeciwny. Boje sie tez reakcji znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura
moj maz tez byl przeciwny a teraz jest zadowolony.ja mialam 75a a teraz mam 75d.po zabiegu byly c jak skora zrobila sie luzniejsza to jest d nie kupuj za duzo stanikow bo moje leza.pytasz o otoczenie-ja chodzilam zawsze z wypchanym stanikiem po zabiegu nosi sie taki sportowy i sa piersi wtedy lekko splaszczone wiec na dziendobry nikt sie nie kapnol.chwile potem niektorzy stwierdzili ze sie zmienilam albo wyszczuplalam ze inaczej wygladam.kup sobie jakies wkladki ponos je troche albo sa takie staniki z podwujnym puszapem i jak zrobisz se piersi to nikt nie bedzie pewien co tak naprawde jest grane.mam wlozone 250cc.powodzenia.zrob to bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×