Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alina1982

ZDJECIA PRZED I PO ZABIEGU POWIEKSZANIA BIUSTU

Polecane posty

Dziewczyny moze podzielicie sie swoimi przejsciami oraz zadowoleniem nowo zrobionego biustu. Mysle ze jest wiele dziewczyn które chca zrobic sobie biust ale nie wiedza u kogo.Proponuje zamieszczac tylko zdjecia biustu przed i po i przez kogo , tzn przez jakiego lekarza były robione. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a pozniej t e foty bedą
latac po sieci ,zły pomysł swoich bym nie zamiesciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glipota /
przeciez nikt cie po samych cyckach nie pozna!!! pomysl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
dokładnie co za glupota, przeciez nikt ci nie karze zamieszczac zdjec twarzy!!!!!!! chetnie bym pochwaliłam sie swoim biustem ale jeszcze nie zrobiłam ale napewno zamieszcze jak bede po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mam dawac fotki
jesli moge na innych forach obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustu sobie nie powiekszalam, bo akurat nie bylo takiej potrzeby, ale operowalam brzuch. Znacie pewnie moja hitorie z innych topikow, wiec nie bede jej powtarzac. Powtorze tylko to, ze operowal mnie prof. J.JETHON w \"klinice\" MODEL - MED w Warszawie. POSLUCHAJCIE: niewazne, co bedziecie tam operowac, nikt nie uzna Wam reklamacji i po zainkasowaniu forsy nie zechce z Wami nawet gawedzic. Moje \"poprawki\" zostaly wymuszone wielka awantura, ktora tez opisalam. Ale nikt nie zatroszczyl sie, by wykonac te poprawki jak nalezy, bo za pare tygodni mialam juz opuscic Polske. OPIS ZDJEC: w spodniach czerwonych - 2 tyg. po operacji, w spodniach zielonych - rok po operacji i "poprawkach" pana prof. J.JETHONA. Nie odessany tluszcz, szwy stosowane w chirurgii zwyczajnej, nie plastycznej, pepek przesuniety o 3 cm w prawo. ADRESY: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http>//www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu smiecisz
w kazdym wątku? w ten sposób utrudniasz innym ludziom dostep do informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już niesmaczne jest O
przestań zaśmiecać każdy watek. To jest wątek o POWIEKSZANIU PIERSI a nie o konkretnym lekarzu! To się robi już niesmaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anno 6
Anno 6 bardyo ladne masy te piersi! Jaki to roymiar? I kto operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zrobic zrzute
i wysłac babe do psychiatry albo w kosmos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CTRL + Shift Ctrl + Enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Chciałam tylko Wam napisać, że Anna6 ma prawo pisać tak o tej klinice,dziwne, że nie chcecie jej słuchać(wystarczy spojrzeć na zdjęcia)Nawetjęsli czaasmi się zagalopuje to jednak ma napewno wielką gorycz po tym co przeszła!!! Ludzie wyluzujcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do demonicznad:) prosze napisz jak bylo na konsultacji u Brzuchanskiego... co Ci powiedzial, i czy podal Ci mniej wiecej koszty operacji, dziekuje Ci za wypowiedz . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ! w czerwcu robilam operacje powiekszenia piersi u dr.Bieleckiego w Poznaniu,nawet nic mnie nie bolalo he he ale do tej pory mam slady po operacji mam nadzieje,ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnum..........
po obejrzeniu tych fotek..odechciao mi sie raz na zawsze kosmetyki brzucha!!!!!! przykra sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella 85
Mysle ze robil to partacz,a kobiecie wspóczuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko biedna kobieta
co za skorwysyn! moze mu sprawe w sadzie bladzi zrobic?albo tvn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×