Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baba to pasożyt

Baba jak nie wydaje kasy to jest chora

Polecane posty

Gość baba to pasożyt

a jak musi wydać swoją kase to tym bardziej chora, bo najlepiej wydawać czyjąś kase nie swoją, je/bane obłudne pasożyty z chorobą psychiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najłatwiej wydawać nie swoje
durne pissdy wydają często dla sportu, albo z nudów, albo aby poprawić sobie tymczasowo humor, nie że nawet coś potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz nas kobiety obrażac na tym forum KOBIECYM to nie życze sobie ,żebys tutaj sie wypowiadał, Jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie "kobiece forum"?? same walczyłyście o równość a nagle podział na wasze i nasze??? Pozatym obrażanie to mówienie kłamstwa, a tu są przytaczane autentyczne prawdziwe FAKTY. Prawda was suki boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
o wypraszam sobie! ja wydaję tylko swoją kasę i głównie na odzież dla dzieci i rachunki oraz jedzenie a ty patolu uważaj co piszesz i bez wulgaryzmów!Dziś dałam z wypłaty 300 na internet 300 na czesne 219 na kurtkę dla syna i 150 na egzamin oraz zamówiłam synowi podręcznik do angielskiego za 69.99 a potem zabrałam meza i syna do Mc Donalda.Wszystko ciężko zarobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
wczoraj kupiłam córce i sobie 3 pary ciepłych rajstop na zimę i dwa żele pod prysznic -męski i dla kobiet.To są moje pieniądze.Ani ja ani moje dzieci marznąć nie będziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opamiętaj się kobieto
gośćsylwia dziś tylko patologia chodzi po McDonaldsach gdzie sama chemia i syf rakotwórczy, i ty się uważasz za dobrą matke karmiąć dzieci ty syfem? do kuchni i obiad porządny ugotować a nie brać dzieci na ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćsylwia dziś wydałaś pare groszy i wielkie "halo", a faceci to robią CO MIESIĄC i często nawet dziękuje nie usłyszą, zero wdzięczności za to mają tylko pretensje jeszcze, a ty byś chciała aby ci zaraz pomnik postawili bo pare groszy wydałaś? trzymajcie mnie bo padne ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj sobie kupiłam koszulę, dwa swetry i bluzę. A co se będę żałować. Trzeba żyć a nie wegetowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyją to ci którzy ci te szmaty sprzedali za 10X koszty produkcji, ty tylko wegetujesz i z byle gòwna robisz wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
G****o cię obchodzi ile wydaje moje własnej kasy. Ty pajacu na nic mi nie dajesz. Pilnuj własnej doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dam ci kase to dasz mi się wyroohać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, daje za darmo i tylko jeden moze mnie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Rucham się tylko z moim facetem. I nie dlatego że ma kasę, ale dlatego że jest seksowny i z******ty. Oczywiści z******ty w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje bo ma co A ty groszem nie smierdzisz to masz się posrac z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem też w czym problem? To prywatna sprawa kto ile i na co wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś gòwno prawda, baby dają doopy tylko za korzyści, za kase szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak wydaje czyjąś to nie prywatna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wydaje co najwyżej własnego faceta...jeśli facet się na to godzi? Zresztą dziś i tak praktycznie każda kobieta pracuje zawodowo. Wy wydajecie na elektroniczne gadżety, my na ciuchy, kosmetyczki itp. I wcale nie aż tak dużo. Ja przynajmniej ważę, bo nie mam stałej pracy, ale fakt- chętnie bym poszalała bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
18.37 po pierwsze to mnie nie obrażaj bo nie jestem żadną patologią i wypraszam sobie po drugie tak ja cenie domową kuchnie i jak świetnie gotuję to mało ktora a po trzecie każdy będąc cały dzień w trasie ma prawo wejść do MC.Donalda raz za czas..po męczącym dniu zresztą po pracy byłam a oni od rana w rozjazdach.Nie zauważyłam tez wśród tych ludzi żadnej patologii..wiecej jest patoli na tym forum niż w Maku a wszystko jest dla ludzi w granicach zdrowego rozsądku.Po trzecie nigdy nie wydaje 900 jednorazowo dzień po wypłacie.Wezcie sie troche ogarnijcie bo się czepiacie o bzdurne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wydaję swoją kasę na co tylko chcę. A co? szkoda ci ćwoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dają d**y za korzysci? Najwidoczniej jesteś strasznie szpetny i odrażający. Ja uwielbiam seks z moim facetem bo mnie podnieca i ma cudowne ciało. Oczywiście że mam korzyści, w ciagu jednej nocy mam przynajmniej kilka superorgazmów. Ale ty nigdy nie dowiesz sie co to jest prawdziwy seks. Zal mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmieszne jest na tym forum to
ze durne prawiki na utrzymaniu mamuni wypisuja jakies gimnazjalne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj naczytała się romansów i teraz żyje fikcją, a twój misio po prostu jest żałosny jak miałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ty jesteś żałosny. Mój jak to napisałeś misio jest po prostu prawdziwym mężczyzną. Ty nigdy nim nie będziesz. Wiesz dlaczego żadna w własnej i nieprzymuszonej woli nie chce iść z tobą do łóżka? Właśnie dlatego. Nie jesteś mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolfik H
każdą kobiete się gwałci, szczególnie jak nie ma się z nią ślubu, bo każdy seks to gwałt chyba że cel to prokreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutkę się gwałci za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałt za kase
otórz to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Boże litosci. Ale filozofia. Zostań może lepiej przy waleniu konia. I nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. To znaczy na temat seksu i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij mejkap na ryja
a ty idź na zakupy, to humor sobie poprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×