Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekenka

Chcialabym zmienic zawod,mam 35 lat, co myslicie?

Polecane posty

Gość Ekenka

Mam 35 lat, zainteresowala mnie optyka, chcialabym pojsc do 2 letniej szkoly - technik optyk, co myslicie? Czy w tym wieku warto? Moze ktos skonczyl taka szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 35
myślę, że skoro masz taką możliwość to możesz skończyć studia a później rozglądac się za pracą w tym zawodzie. Nie musisz przecież od razu rzucać obecnej pracy. To też zależy w jakim rejonie Polski mieszkasz, bo tu np. gdize ja mieszkam to straszne bezrobocie i ciężko o dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze warto się realizowac ja chodze do szkoły medycznej w mojej klasie na 25 osob 20 jest po 30 :P i swietnie sobie radza :) powalcz o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" też mam 35 myślę, że skoro masz taką możliwość to możesz skończyć studia a później rozglądac się za pracą w tym zawodzie. Nie musisz przecież od razu rzucać obecnej pracy. To też zależy w jakim rejonie Polski mieszkasz, bo tu np. gdize ja mieszkam to straszne bezrobocie i ciężko o dobrą pracę." Ale nie widze tu nic o studiach:P.Do tego nie wiem czy warto:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
ło matko !!! a ty co juz do trumny sie szykujesz ze odrazu watpliwosci czy warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
Próbować zawsze warto, ale najgorzej jak się zainwestuje czas i pieniądze a potem się usłyszy : "Przykro mi, ale nie ma Pani doświadczenia a my potrzebujemy kogoś kto siądzie i będzie pracował, nie mamy czasu ani pracowników do szkoleń". To właśnie mnie powstrzymuje, choć mimo praktyki w swoim zawodzie też mi trudno zmienić miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 34 roku życia zrobiłam Technika Farmacji i mam wymarzoną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie wkurzają takie zdania: przykro mi, ale nie ma pani doświadczenia... bla bla bla. A przecież wiadomo, że w każdej firmie jest inaczej, że nawet jak mam wiedzę i doświadczenie to potrzebuję tygodnia, czy więcej, żeby poznać specyfikę pracy w danej firmie. A większość pracodwaców uważa, że się siądzie w pierwszy dzień i od razu będzie wszystko wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
"Próbować zawsze warto, ale najgorzej jak się zainwestuje czas i pieniądze a potem się usłyszy : "Przykro mi, ale nie ma Pani doświadczenia a my potrzebujemy kogoś kto siądzie i będzie pracował, nie mamy czasu ani pracowników do szkoleń". Człowiek młody może usłyszeć dokładnie to samo po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×