Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mają coś nie tak

Dlaczego kobiety są takie chciwe i zachłanne??

Polecane posty

Gość mają coś nie tak

i egoistyczne? przecież to jest chore, a dodatkowo pchają w tym samym kierunku niewinnych facetów którzy chcą tylko spokojnie sobie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego rozglądam się za facetami a nie za babami. Tobie też radzę to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babski brak logiki
są chciwe bo chcą mieć trumne ze złota, a że nie chcą na nią pracować to szukają jelenia który im to zafunduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam to w d***e, bo i tak umre, jak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dobrze wam tak. Sami takie wybieracie. Latacie za blacharami a potem płaczecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki balbinki
kto lata za blacharami to niech lata, ja tam jak widze blachary to pękam ze śmiechu bo wyglądają żałośnie i wiem co swoim wyglądem i zachowaniem chcą osiągnąć, to efekt wypranego mózgu, niestety stają się dla mnie wtedy przezroczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ale niektórzy płaczą jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda świnio i czterdziecho. Znam zwykłe łaski, nie blachary, które są egoistyczne, wredne, aź chce się je uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Bo jesteś c**a nie facet. Znajdź se lepiej chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są inteligentne Wiedzą jak sterować swoją marionetka,by dostać to czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam gołodupca brać? To już wolę być sama, niż jakiegoś nieroba utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci też wolą być sami zamiast utrzymywać jakąś życiową niezdare w postaci durnej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu większość piszących to ludzie o skrajnych poglądach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tylko jak baba weźmie jelenia który ma ja utrzymywać nie bierze pod uwagę że jeleń kiedyś zmądrzeje, nie by mu nie pasowało być jeleniem bo to lubi, ale być jeleniem dla 22 latki pięknej i sexownej, a baba już jest po 30 a za tą samą cenę może mieć nowy model. A że jeleni coraz mniej bez problemu znajdzie młodszą. Wtedy ta po 30 zostaje na lodzie i na szybko szuka kolejnego który ją zechcę, często o wiele starszego i gorszego od tego co miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Młodszy model też możne znaleźć sobie model w swoim wieku i olać starego pierdziela jak juz go wydoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.12.13 [21:58 dobrze powiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miedzy zlymi kobietami sie obracasz :P zmien otoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 latka kiedyś będzie 32 latką i co wtedy?młodszy model?facet też się starzeje. I o ile taki powiedzmy 27 latek spokojnie wyrwie 22 latke, to już 37 albo o zgrozo 47 ma marne szanse. Chyba, że portfel wypchany, bo 22 latki nie chcą golodupcow. Same z resztą często jeszcze nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy taka nie byłam, wręcz przeciwnie - zawsze chciałam za większość rzeczy sama za siebie płacić, pracowałam, kupowałam prezenty partnerom bez okazji, opłacałam bilety do kina itd. Niestety w drugą stronę rzadko to działało i od pewnego czasu mam wrażenie,że to Wam facetom zależy bardziej na kasie ( głównie dla własnych przyjemności bo czesto szkodujecie zapłacić za głupi obiad razem czy tez ciężko kupic Wam choćby drobiazg do 50zł na Mikołajki lub urodziny). To jest żenujące:/ a wymagania co do partnerki macie z kosmosu przy tym! Gotowanie, sprzątanie, super figura, super wygląd jak z okładek gazet. Dlatego ostatnio wcale mi Was facetów pod tym względem nie szkoda bo sami niewiele wnosicie do życia, mało pomagacie,a oczekujecie cudów od kobiety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo. Jak bylam w związku to ja robiłam prezenty. Nawet nigdy nic na imieniny nie dostałam. I to był tzw zwykły facet, cichy, spokojny, nie za przystojny (moje koleżanki się dziwił co w nim widze), taki zwykły facet i też dupa z tego wyszła :( Dlatego jak slysze:porządny i spokojny to mi się teraz zapala lampka, gdzie jest haczyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień otoczenie na normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To samo. Jak bylam w związku to ja robiłam prezenty. Nawet nigdy nic na imieniny nie dostałam. I to był tzw zwykły facet, cichy, spokojny, nie za przystojny (moje koleżanki się dziwił co w nim widze), taki zwykły facet i też d**a z tego wyszła smutas.gif Dlatego jak slyszejezyk.gif orządny i spokojny to mi się teraz zapala lampka, gdzie jest haczyk??? jest haczyk :)) lepszy już szczery gość, który widzi swoje wady i ich nie ukrywa, fakt, że wielu panów, aż za wielu panów ma o sobie wysokie mniemanie :)) prawie każdy myśli, że jest porządny albo hot:P i tylko te baby są jakieś dziwne, złe, głupie, zachłanne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepijący z wyboru
gość dziś miedzy zlymi kobietami sie obracasz jezyk.gif zmien otoczenie oczko.gif Zgłoś o tak??? a na jakiej planecie są inne??? chętnie się tam wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi być inna planeta, nie oceniaj kobiet po cyckach, pośladkach itd., patrz na te mniej widoczne, trudno zdobyć ich zaufanie, ale jak się uda, trafić ci się może skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepojący z wyboru
Ja wogóle nie patrze na kobiety jak na kobiety, a patrzenie na cycki czy inne części ciała to dla małolatów co się tylko powierzchownymi rzeczami podniecają. Ja na kobiety patrze jako na cały pakiet który składa się z części. Niestety to co widze naokoło to istna tragedia..... gdzie te kobiety które mają cały pakiet warty zachodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny bez haczyka
gość wczoraj a nie są zachłanne??????? są i nawet tego nie ukrywają, bo są zepsute moralnie, a takie mi nie imponują i omijam z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mieć ferarri
gość wczoraj twój problem moja droga jest taki że masz bardzo materialistyczne podejście do związków, nie dawaj prezentów i ich nie oczekuj, bo ZDROWY związek to nie obdarowywanie się ciągle nawzajem różnego typu materialnym gòwnem, tylko samo bycie razem, rozumienie się bez słów, nawet prawdziwe uczucie, empatia, czuły dotyk czy przytulenie, czyli to wszystko czego nie można kupić za pieniądze, rozumiesz co to znaczy? Dopóki nie zrozumiesz zapomnij o zdrowym związku i dalej narzekaj na niewypały z debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×