Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakładając że

Kiedy kobieta powinna sobie odpuścić obcisłe dżinsy, obciłe topy ?

Polecane posty

Gość zakładając że

caly czas ma bardzo szczupłą sylwetkę, ale twarz przy uśmiechu zdradza wiek. Chodzi o to żeby ktoś mi nie zarzucił że próbuję udawać młodzieżówę. Bardzo lubię chodzić w lecie w opiętych dżinsach i bluzkach na ramiączkach, ale mam już prawie 30 lat i nie wiem czy to nie wygląda zbyt głupio. A jeśli mi już nie wypada to w czym kobieta 30 letnia powinna chodzić żeby nie wyglądać zbyt młodzieżowo ale jednocześnie żeby się niepotrzebnie też nie postarzyć zbyt poważnym ubiorem. Ciężko w tym wieku rozgraniczyć na co jeszcze można sobie pozwolić a na co już nie. W czym powinno się chodzić, żeby móc nadal wydobywać to co się ma najładniejszego, ale nie być przy tym zbyt odważną, bo o ile nastolatce czy 20-latce bycie odważną zostanie wybaczone to kobiecie 10 lat starszej chyba już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wszystko jest w dobrym guscie i ze smakiem to czemu nie? wazne zeby zachowac umiar w tym co sie robi i co sie nosi :) ja uwazam ze jesli masz poczucie stylu i samku i to nikt Ci nie zarzuci tego ze robisz sie na małolate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładając że
a pytam o to ponieważ cały czas jestem dumna z tego że jestem wysoka i bardzo szczupła, nadal mam dziewczęcą sylwetkę ale zdaję sobie sprawę że mając lat 30 już coś tam ryzykuję, bo moja twarz przy uśmiechu może już coś tam powiedzieć o moim wieku. Nie wiem już sama jak się ubierać w tegorocznym lecie, choć wiem że jeszcze do tego lata daleko. Sukienki nie robią na mnie takiego wrażenia jak dżinsy. W fajnie dobranych dżinsach zawsze czułam się bardziej kobieca niż w jakimkolwiek innym ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu z tego nie rezygnowała ;) jeśli dobrze się czujesz w jeansach to po co z nich rezygnować. jak nie chcesz byc krytycznie oceniona przez innych to postaw na bardziej stonowane kolory bluzek i bedzie git. poza tym komentowac Twoj ubior beda tylko zazdrosne o Twoja świetna figure pindy wiec nie masz sie czym przejmowac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejam zdjęcia fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy!!!...bo to dziala na facetow jak czerwona plachta na byka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo 31 to już stara babcia
nie mogę, trzymajcie mnie :D Dobiega zeledwie 30tki i ma takie rozkminki :D Czy moze nosić dżinsy : D Nieee, no głupota ludzka nie zna granic. Wór jutowy załóż i do trumny marsz ! :D Co za idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bardzo szczupłą sylwetkę,z czego jestem bardzo dumna,bo wciąz mimo trzydziestu paru lat(jutro kończę 39;))nie myślę ubierać się "babciowo".Lubię styl sportowej elegancji,jak ja to nazywam.A więc kiedy mam ochotę,to są to fajne jeansy,a innym razem ładna mini i szpileczki.Wszystko zależy od doboru odpowiednich ciuchów.Czyli mini nie przesadnie krótka,ale taka lekko nad kolana-czemu nie?A jeansy-ładne,modne,obcisłe,ale nie odkrywające gołego brzucha,albo tym bardziej wystających stringów.I taki styl lubię.A myślę,że nie jestem wyjątkiem,bo wiele szczupłych trzydziestek tak chodzi ubranych.Więc,jak najbardziej dziewczyno przed trzydziestką-ubieraj się ładnie,modnie i tak jak chcesz(w dobrym guście),bo mając taką sylwetkę,możesz sobie na to pozwolić.Jeszcze długo będziesz młoda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeee
cóż za głupi temat:), masz prawie 30 lat, a pytanie zadałaś jak 80-latka,,, żenada kobieto,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładając że
to czemu tyle tu tematów na kafe w których krytykuje się kobiety starsze że próbują strojem robić się na młódki i o 30-stkach które udają nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
myślę że do jakichś 55 lat. Jak ciało jest ładne to może 60 trudno powiedzieć - każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak trzeba byc
zapuszczonym, zeby musiec w wieku 30 lat udawac mlodke. Przeciez sie nia ciagle jest. A ze na tym forum 30 latki uchodza za stateczne, podstarzele panie, to zapewne dlatego, ze wiekszosc bywalcow tautaj co najwyzej chodzi do gimnazjum. Pamietam, ze jak mialam 13, 14 lat, osoby w okolicach 30tki tez byly dla mnie podstarzale. Ale doroslam, zrozumialam, ze to bylo smieszne myslenie. Dlatego dziwi mnie, ze ludzie, ktorzy sami maja zaledwie 30 lat tez mysla jak ci z gimnazjum czyli, ze sa juz baaardzo dojrzali i ze juz im cos nie wapda. Zadzwiajsce oglupienie... A co do pytania z watku - powinna sobie to odpuscic glownie wtedy kiedy spod tych obcislych ciuchow wylewaja sie jej zwaly sadla. Czasem to bedzie 12 lat, czasem 34, a czasem 68 na przyklad. Nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×