Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goldii1981a

Mąż nie ma ochoty na sex

Polecane posty

Gość goldii1981a

Witam was, chciałam porozmawiać na temat braku zainteresowania mojego męża sexem. Jesteśmy małżeństwem 4 lata przed slubem nie było problemów natomaist po ślubie ilość naszych zbliżeń jest prawie równa zeru a z czasem chyba już zniknie. Dziwi mnie ten fakt mam skończone 30 lat ja myślę o dzieciach on czasem chyba też. Przypuszczam że boi się odpowiedzialności i tego że nasze poukładane zycie mogło by się wywrócić do góry nogami. Rozmowy oczywiście rozpoczynane przez mnie na temat braku sexu są szybko kończone. Raz jest zmęczony, głowa go boli, kręgosłup itp. Sądze że nie sypia z nikim innym ostatnio usłyszałam że poprostu nie ma ochoty na sex. Nie wiem jak to możliwe młody mężczyzna i taki problem. Co wy na to bo ja już mam chwilami dość a najgorszy jest fakt ze mysle o innych mezczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet76
Rozepnij mu rozporek obejmij fiutka i uciskaj go, zobaczysz że dostanie ochoty. Sex w małżeństwie to prawo i obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allele
To możesz tylko z nim wyjaśnić. Może faktycznie jest przemęczony, może ma problemy w pracy albo inne, którymi nie chce cię martwić. Mężczyznom to miesza w sferze intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadata
Jedno jedyne rozwiazanie ROZMAWIAĆ. Powiedz, że Tobie zależy, że jest Tobie z taka sytuacja źle. Porozmawiajcie tez o dzieciach, wyjasnijcie sobie Wasze wizje i zastanowcie sie nad roznymi możliwymi rozwiazaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggggggggggggggggggg
bardzo dziwne....a jak bylo zaraz po slubie?Moze ma inna orientacje seksualna,uwierz mi tak tez bywa.U mnie w pracy kolegi zona wyjechala do pracy do Niemiec,a on opiekowal sie dzieckiem i zaczal interesowac sie facetami.Zona wrocila,zrobil jej jeszcze jedno dziecko i od facetow ciezko go teraz oderwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boemati
haha i slusznie tez bym nie chciał,lepiej sobie zwalic konia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×