Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka0001

nigdy nie byłam POKORNA!!!!! wrrrrrrrrrrr

Polecane posty

Gość natka0001

jak nauczyc sie pokory? czy to jeszcze mozliwe przed 30? nie potrafie rozmawiac ze swoim szefem, nawet jesli popełniłam jakis bład i zamiast sie przyznac przeprosic i powiedziec ze to sie wiecej nie powtorzy ze postaram się..włącza mi sie czerwona lampka ze on chce mnie znisczzyc , chce mnie zwolnic wymienic na kogos lepszego, przeniesc gdzies indziej..ze chce mi zrujnowac zycie, miesza z blotem heheh itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kolejna
rozhisteryzowaną idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
hehe moze byc tak jak mowisz ;) przynajmniej wiem jak to postrzegasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ....
sorrki, może taka nie jesteś, to nie złośliwie, tylko spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokora nie ma tu nic do rzeczy , pprzynajmniej w kwestii pracy , Umiejętność przyznania siedo błędu to podstawa do dalszego kształcenia , do dalszego rozwoju , bo jeśli popełnisz błąd i go naprawisz to drugi raz tego samego nie zrobisz . Myśle ,ze masz problem z oceną własnej wartości i każda , nawet uzasadniona krytyka wzbudza w tobie gniew " że chce cie zniszczyć :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
po prostu jesli ktos wymierza we mnie i wytyka błędy rozmawiając tylko o błedach to czuje taki opór i starm sie wypierac, walczyc, i mowic o swoich dobrych stronach, ale ciezko jesli szef skupia sie tylko na słabych stronach, to mnie rujnuje, nie mam checi po pracy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
po prostu jesli ktos wymierza we mnie i wytyka błędy rozmawiając tylko o błedach to czuje taki opór i starm sie wypierac, walczyc, i mowic o swoich dobrych stronach, ale ciezko jesli szef skupia sie tylko na słabych punktach, to mnie rujnuje, nie mam checi po pracy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
po prostu jesli ktos wymierza we mnie i wytyka błędy rozmawiając tylko o błedach to czuje taki opór i starm sie wypierac, walczyc, i mowic o swoich dobrych stronach, ale ciezko jesli szef skupia sie tylko na słabych punktach, to mnie rujnuje, nie mam checi po pracy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
po prostu jesli ktos wymierza we mnie i wytyka błędy rozmawiając tylko o błedach to czuje taki opór i starm sie wypierac, walczyc, i mowic o swoich dobrych stronach, ale ciezko jesli szef skupia sie tylko na słabych punktach, to mnie rujnuje, nie mam checi po pracy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka0001
po prostu jesli ktos wymierza we mnie i wytyka błędy rozmawiając tylko o błedach to czuje taki opór i starm sie wypierac, walczyc, i mowic o swoich dobrych stronach, ale ciezko jesli szef skupia sie tylko na słabych punktach, to mnie rujnuje, nie mam checi po pracy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna73
pokora nie przyjdzie sama, trzeba nad soba pracowac. musisz zobaczyc siebie z zewnatrz ale swoimi oczami, jak postrzegasz sama siebie, jezeli jestes nie dowartosciowana sama w sobie wewnatrz siebie, wowczas bedziesz bardzo wyczolona n a zewnetrzne okolicznosci ktore beda wywolywaly takie a nie innne reakcje, zacznij budowac siebie od wewnatrz, wzmacniaj swoja wiare w siebie ale nie w kierunku egoizmu, cos na zasadzie twierdzy, wtedy jak nastapi atak pozwoli ci to zachowac pokerowa twarz i da ci czas niezbedny do przemyslenia i podjecia decyzji. to bardzo trudne ale mozliwe, u mnie trwa juz kilka lat ale kiedy dojdziesz do pewnego etapu i zaczniesz zauwazac jaka moc kryje sie za pokora, bedziesz umiala z niej korzystac i wykszyalcac ja w sobie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×