Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z pierscionkiemmmmmmmm

problem z pierścionkiem - doradzcie....

Polecane posty

Gość problem z pierscionkiemmmmmmmm

dostałam pierścionek zaręczynowy troszkę za duży jak na serdeczny palec prawej reki zastanawiam się czy nie pomniejszyć go troszkę u jubilera, ale ten pierścionek składa się z 1 większego oczka i po bokach takich malutkich, wyczytałam w internecie, że po jakimś czasie po pomniejszeniu np po roku czy po kilku latach oczka zwłaszcza te małe mogą zacząć wypadać, a tego niechciałabym jest tez kolejna opcja, gdyż ten pierścionek pasuje na środkowy palec lewej ręki, jeśli jest na środkowym prawej ręki to mam małe problemy przy zdejmowaniu... czy wypada nosić pierścionek zaręczynowy na inny palcu niż serdeczny prawej ręki? znalazłam jeszcze w internecie, że są takie małe plastykowe rureczki które wkłada się pod pierścionek, żeby pasował, ale wyczytałam to tylko na 1 stronie i nigdzie więcej o tym nie widziałam.... słyszałam jeszcze ze można wewnętrzną stronę pierścionka obwiązać nitka, ale w moim przypadku nie byłoby to parę owinięć nitką i byłoby widać zgrubienie, chociaz byłoby to po wewnętznej stronie więc nie rzucałoby się w oczy... no i co jakiś czas tzrebabyłoby zmieniać nitkę... co zrobilibyście na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pporrada
ja może na poczatek nosilabym obwiazany nitka, a potem bym nosila na lewej rece-to najlepsze miejsce na noszenie pierscionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×