Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniunia

depilator, za czy przeciw?

Polecane posty

Gość moniunia

Pierwszy raz ogolilam sobie nogi depilatorem :-) W momencie kiedy wloski zaczely juz odrasta nie przebijaly sie przez skore tylko rosly po nia powodujac czerwone swedzace krostki?? Czy ja mam uczylenie?? Czy powinnam odstawic depilator i wrocic do maszynki?? Napiszcie jak to u was wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaire
aby uniknąc wrastania wloskow rob sobie masaż rekawicą ( ja mam jaka zwyczajna z avonu) taki masaż zluszcza skorę wyrownuje ,wloski nie wrastaja i nie wygladaja brzydko jednak jesli problemu nie da sie zlikwidowac i bedzie uporczywie wracal to raczej znaczy ze lepiej zrezygnować z depilatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniunia
dzieki za rade, kupie sobie taka rekawice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastella
przeciw, nabawiłam sie wrastających włosków z którymi długo walczyłam - nigdy wiecej , dzisiaj po wielu trudach skóra jest okey PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW PRZECIW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastella
obawiam sie ,ze rekawica nie pomoże, ja też miałam taką nadzieję - rekawica pomogła tylko przy leczeniu juz tego co mi narobił depilator A zaczęło sie pięknie, 8 lat temu pierwszy raz zrobiłam sobie depilację Philipsem, szczesliwa, ze nie ma włosów i jestem gładka przez co najmniej miesiac, robiłam depilacje przez rok. ?Byłam dumna ze swoich nóżek do czasu jednak aż zaczęły sie problemy z włoskami , które mi powrastały a nawet nie wiedziałam, gdzies głęboko w skórze, zaczęły sie stany zapalne , brrr, jak sobie dzisiaj to przypomne to mam ciarki, kiedys wyciągnęłam nawet prawie 3 centymetrowego włosa zwiniętego pod skórą, który spowodował ogromny stan zapalny, po którym mam do dzisiaj blizenkę, co prawda juz prawie nie widoczna a jednak.Przy tamtym rekawica nie pomogłaby, był zbyt głęboko. A miałam taką sliczną gładką skórę na nogach. Odradzam, na początku jest fajnie - do czasu az zaczną sie pierwsze problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastella
A ile przepłakałam przez ten paskudny depilator. Odłóz i idź na laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniunia
dzieki, ale mnie nastraszylas :-) juz sama nie wiem co robic, tez mialam tak ze "dlubalam" te wloski spod skory szpilkai zdazylo sie ze niektore byly bardzo dlugie, kurcze, moze jeszcze raz sprobuje i potem odstawie. dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastella
Ani mi się waż ;) Oczywiście żartuje zrobisz jak zechcesz. Miałam chwile takiej pokusy:). Nogi już prawie zaleczone, nie ma wrastających włoskó. Pomyślałam ,ze 1. jak wezmę raz nic mi sie nie stanie , 2. moze wtedy nieumiejętnie dbałam o skórę (akurat). No i zrobiłam to ;). Problem oczywiście dał o sobie znać prawie od razu ,mimo ,ze tarłam myjką i robiłam peeling z soli, przwie od razu pożałowałałam. Jeśli miałaś już problem po depilatorze on wróci. odradzam. Przez całe 8 lat depilacji coś już przeszłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
naprawd jest az takz zle....bo ja wlasnie dostalam depilator na urodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniunia
dzieki za odpowiedzi, heh chyba jednak wroce do maszynki, bede golic czesto ale bede miala zdrowe nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×