Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowocynamonowo

detoksykacja całego organizmu

Polecane posty

jak w temacie - w jaki sposób oczyszczacie swój organizm? stosujecie jakieś suplementy, głodówki? szukam sprawdzonego sposobu na detoks, bo ostatnimi czasy dość kiepsko się czuję, poza tym stan mojej cery zdecydowanie się pogorszył. zastanawiam się nad kupnem preparatu sanogel, który polecono mi na innym forum, czy ktoś stąd już go stosował? opis produktu jest tutaj - http://suplementymbm.pl/shop/?id=3 - podobno oczyszcza bez skutków ubocznych, to dla mnie bardzo istotne, bo podczas głodówki nie jestem w stanie wytrzymać z bólu głowy :( a może znacie jakieś inne sposoby/środki pomocne w oczyszczaniu? będę wdzięczna za każdą radę. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa______
polecam kilka tygodni na diecie surowej witariańskiej, bardzo dobry detoks im więcej znajdziesz do tego jedzonka z upraw ekologicznych, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
soki warzywne lepsze od suplementów i tych drogich środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega stosował produkt Sanogel z tej właśnie strony i bardzo dobry miał z nim efekt, nie miał on wcześniej zbyt dobrej diety dużo jedzenia w pośpiechu i praca. Teraz troche wziął się za siebie dietę nieco poprawił no i regularnie stosował właśnie Sanogel. Po 3 miesiącach czuje się bardzo dobrze i mówił że w końcu się wysypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Duże własności detoksykacyjne ma terapia magnetyczna. Ja akurat stosuję u siebie w mieszkaniu czegoś takiego jak Magneton – www.140longlife.eu/magneton-max . Oczyszcza organizm o wiele skuteczniej niż herbatki, kremy czy inne takie wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×