Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciaglaNadziejaa

Endokrynolog- ŁÓDŹ

Polecane posty

Gość ciaglaNadziejaa

Mam 21 lat i wciaz trodzik, zaczelam sie zastanawiac, czy to przypadkiem hormony tak na mnie nie dzialaja. Rok temu mialam badania hormonow, wysoki poziom testosteronu, ale ponoc w gornej normie. USG jajnikow wykazalo ze tak jakby nie rozwijaja sie prawidlo jak na moj wiek, ze ja male i jak u dziewczynki. Co o tym sadzicie? Czy ktoras z Was znalazla jakiegos dobrego lekarza w Łodzi jesli chodzi o te sptawy? Bylabym wdzieczna za namiary, bo nie chce isc w ciemno i znow sie rozczarowac co do kompetencji lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3
z własnego doświadczenia- polecam klinikę endokrynologii w ICZMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Polecam dr Włodzimierza Cieślę (NFZ- poradnia endokr.na Sterlinga) i prywatnie przyjmuje w Dermedzie(pIotrkowska 48); z CZMP polecam doc Lewandowskiego; jeden i drugi godny polecenia (myślący i słuchający)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglaNadziejaa
Jakie macie efekty leczenia u tych lekarzy? Leczyłam sie w dermedzie na Piotrkowskiej rok i nic mi nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczyę się u nich z powodów endokrynologicznych i ginekologicznych; myślę, że dermatologicznie można by dołożyć np. prof. Trznadel - Budźko super babka (też Dermed Piotrkowska 48)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglaNadziejaa
ale czy ktokolwiek z Was leczyl sie u tych lekarzy w sprawach tradziku? bo ja ma 21 lat i to juz naprawde powinno zniknac, a mecze sie srasznie ;( chcialabym sie w koncu wyleczyc, chodzilam do dermedu do dr Cichego rok i nie pomoglo, dlatgo szukam naprawde wartego polecenia lekarza, ktory potrafi leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglaNadziejaa
jeszcze raz zglaszam sie o pomoc, nie wiem co sie ze mna dzieje, ostatnio od czerwca sta mojej buzi znacznie sie poprawil, ale od jakis 2 tygodni dzieje sie masakra. Dlatego pomyslalam ze to moze hormony. Czy ktos z Was, ktorzy polecacie tych lekarzy leczylo sie u nich w sprawach tradziku? Prosze poleccie mi lekarza, ktory mi pomorze, juz nie mam sily, niszczy mnie to psychicznie. Ja chce mniec po prostu gładka buzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
A jakie leki dotąd brałaś?Może trzeba podać jakieś antybiotyki do wewnątrz?Jeśli chodzi o hormony to jest ich całe mnóstwo,niektóre trzeba powtarzać kilka razy,a w przypadku niektórych trzeba robić tzw.rytm dobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglaNadziejaa
Jeszcze nie mialam do czynienia z leczeniem hormonalnym, bralam tylko tableki anty ale to jedynie jakos zabezpieczenie, jak ginekolog zrobil mi badania wyszedl podwyzszony testosteronem, spytalam czy nie moglby mi zmienic tabletek, by to obnizyc, ale stwierdzil ze mam dobre, bralam minisiston, mialam wtedy problemy z miesiaczka, praktycznie jej nie bylo, ostawilam tabl anty pol roku temu, okres mam juz normalny, cera od czerwca w sumie polepszyla sie, ale od 2 tygodni jest masakra. Leczylam sie u dermatologow, nic nie pomagalo, bralam ponad rok antybiotyki. Skoro one nie pomagaly, moze warta sprobowac skontrolowac te hormony, dlatego szukam dobrego lekarza, ktory bedzie chcial pomoc, a nie znow wyciagac pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglaNadziejaa
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
hej, ja od 2006 roku lecze sie u dr cieśli. na początku byłam zachwycona. zupełnie inne podejście, nietypowe pytania itd. ale mam wrażenie że doktor mnie leczył metoda prób i błędów. brałam niezliczoną ilość różnych leków i w koncu i tak stanęło że pomagają mi najlepiej tabletki antykoncepcyjne - harmonet na zmiane z yasmin i bromergon na podwyższoną prolaktynę. było przez czas brania leków ok, w kwietniu wreszcie odstawiłam (sama o tym postanowiłam, dr ciągle mówił 'że jeszcze troche trzeba pobrać' a jak powiedziałam, ze odstawiłam, powiedział 'no i dobrze' :)) przez wakacje było ok, ale w połowie października znów sie zaczęło :( byłam na wizycie w tym tyg. i niczego nowego mi nie zaproponował.. ciągle te same pytania (odpowiedzi zreszta co wizyte zapisuje w karcie, a potem i tak je zadaje). sama tez przeanalizowałam swoją histerie choroby i zauważyłam, że oprócz prolaktyny miałam też podwyższony cortisol i acth (czyli wszystko związane z przysadką, może z nią mam coś nie tak) ale chyba jakoś doktor to zbagatelizował.. w każdym razie mam zamiar sie wybrac do kogoś innego.. bo branie na okrągło tabletek żeby po odstawieniu znów wszsytko wracało jest dla mnie bezsensowne. półki co próbuje leczyc sie sama i oby coś pomogło, ale do lekarza innego i tka sie przejde.. pozdrawiam wszystkich i jeśli ktoś zna dobrego endokrynologa/ ginekologa który umie sobie z tym radzić to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Nowe opinie o prof. Maziarzu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananana91
Szukając w necie opinii o najlepszych lekarzach trafiłam na ULTIMED. Mają placówkę na Zagajnikowej 24. Postawiłam spróbować, bo też się męczyłam z trądzikiem. Mają też na miejscu ginekologa, więc badania można zrobić kompleksowo. I nawet zęby wyleczą! :D Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patquna7
Ja trafiłam do całkiem dobrych lekarzy w poradni w Łodzi - http://melissamed.pl/endokrynolog , w której też leczyła się moja ciocia. Udało mi się w końcu znaleźć czas i zapisać na wizytę (i czas oczekiwania to nie jest rok, jak to czasami słyszałam). Po pierwszym spotkaniu mam dobre wrażenie. Dostałam skierowania na badania, odpowiedziałam na kilkanaście pytań, żeby lekarz znał mój przypadek. Teraz czekam na wyniki i będę umawiać się na kolejną wizytę. Jak dla mnie póki co wszystko jest dobrze, ale najlepiej umówić się osobiście. Poza tym jedną opinię zawsze można skonsultować niemal od razu z kimś innym, a to czasami daje pełniejszy obraz schorzenia i łatwiej jest je zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr8888
Polecam centrum medyczne na ul. wyszyńskiego. Moja żona cierpi na problemy związane z funkcjonowaniem tarczycy. Dzięki fachowej pomocy lekarzy, objawy choroby zostały zredukowane do minimum :) https://all-med.pl/gabinety/endokrynologia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Szukam Ekndykrynologa, który przyjmuje na NFZ. Jestem w trakcie badań i wyszło, że mam niedoczyność tarczycy i związane z tym zawroty głowy. Wykryli tez jakiś guzek. Możecie kogos polecić i gdzie mają nakrótsze terminy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×