Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin t t tt tt

Jak walczyć z masturbacją ??

Polecane posty

Gość marcin t t tt tt

(Mam 18 lat rocznikowo)Mój problem jest taki jestem uzależniony od masturbacji niepotrafie sie od tego uwolnic probuje na sile raz sie powstrzymam a pozniej niemoge:( nie pije,nie pale,uprawiam sport, mam dziewczynę "przyszla" mowilem jej o tym a jej to nieprzeszkadza,ale mi to przeszkadza "( dopiero od niedawna zaczynam ztym walczyc i jest postep walilem 5 razy dziennie a teraz raz dziennie i czuje sie lepiej dzieki temu ale jeszcze nie to chcem to ograniczyc do minimum:( raz na miesiac i tyle co mam ztym zrobic,przeciez z rodzicami o tym niepogadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie inne
zajecie ... uprawiasz juz seks ze swoja dziweczyna? moze jak najdzie Cie chec rob pompki albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy dziennie to robisz? moze to po prostu zwykly apetyt na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin t t tt tt
teraz juz raz dziennie jest postep bokiedys co chwile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie inne
uprawiasz z nia seks? masturbacja jest rzecza naormalna... i wyrzuty sumienia tez sa narmalne... ale ogranicz sie raz na tydzien... bo pozniej bedziesz mial problemy z uprawianiem seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alees
Wmawiaj sobie, że oślepniesz i wyskoczą Ci kurzajki na ręku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness2
a ja mam do ciebie pytanie - w czym ci przeszkadza mastrubowanie się ?? z jakiego powodu chce ograniczyć ją do 1 x w miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness2
czy tę mastrubacje traktujesz jako codzienny obowiazek czy raczej masz takie potrzeby rozladowania emocjonalnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin t t tt tt
dla samego siebie :( i niechce zeby to wplynelo na seks tez ,mimo ze nie zalezy mi na seksie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOLOLO
cwicz sile woli;) jak wytrzymasz tydzien bez to potem pomyslisz ze moze dluzej ci sie uda i sprobujesz sie powstrzymac;) innego rozwiazania nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z dnia na dzień
nie zaprzestaniesz onanizmu, a choćby to i tak nasienie wypłynie podczas polucji nocnych. Jedyne wyjście, to ciężka praca fizyczna dla rozładowania nadmiaru energii lub zarobek na spermie oddając ją do banku spermy. Możesz jeszcze zastosować głodówkę, wtedy organizm zamorzony nie będzie produkował tyle nasienia i nie będziesz miał chęci na masturbację. Trzecie wyjście to zatrudnić się w Agencji dla pań, wtedy będziesz rozchwytywany za grube pieniądze na seks i maseczki ze spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie walcz z naturą
Kto walczy może polec... Raz dziennie jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista nie z tej ziemi
ja tam wale ile popadnie dziennie, uwazam ze krzywdy nikomu nie robie, sobie napewno tez nie a zony nigdy miec nie moge wiec wal bracie ile wlezie i sie nie przejmuj bo to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Robiąc to często na pewno będziecie mieć albo macie problemy z wydzielaniem dopaminy - hormonu odpowiedzialnego za efekt nagrody, chęć do życia, motywację, samopoczucie oraz napięcie mięśniowe. Żeby ustabilizować wyrzut dopaminy a tym sam poprawić jakość swojego życia i próby wyjścia z nałogu można brać korzeń kudzu w tabletkach, dziurawiec, oraz l-dopa oraz pić yerbamate. Jeżeli chcecie o tym pogadać i poznać inne sposoby jak wyrównać ten hormon to zapraszam na stefanbarak@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×