Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka20

Jaki tusz do rzęs??Jak malować ??

Polecane posty

Gość ninka20

Hej mam pytanko - czy macie jakiś sprawdzony tusz do rzęs , który ładnie wydluża rzęsy i pogrubia? Czasami widze dziewczyny, które mają bardzo grube , czarne rzęsy, mocno wytuszowane , ale nienachalnie - ja nigdy nie moge uzyskać takiego efektu choć wypróbowałam już kilka tuszy :(( Może macie jakąś technikę malowania rzęs, ktora daje takie efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technika
napewno tuszuja dwa razy rzesy, czesto na lepszych tuszach pisze ze 2 krotne tuszowanie wzmaga efekt rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj..ja stosuje tusz pogrubiajacy max factora a zeby wzmocnic efekt pogrubienia rzes wczesniej przed ponmalowaniem leciutko rzesy pudruje zwyklym pudrem w klamieniu (uzywajac malego pedzelka aby za duzo pudru nie dostalo sie do oczu).Polecam te metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka20
Moj ostatni tusz jakiego używam do wydłużający Oriflame - daje dobry efekt, na pewno rzesy wydają się dłuższe, ale nie ma tego efektu grubych rzes, bede testować wasze metody, może faktycznie puder przed pomalowaniem coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusz
ninka--- odradzam tusze z oriflame czy avonu. Juz niejeden raz byla dyskusja na ten temat, wiec nie bede rozwijac. ja tez uzywam tuszu z max factota i jest swietny, daje efekt naturalnie gestych rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plaskata
ja odradzam dwufazowy tusz Lorela - ten w takiej rombiastej tubce. ten grzebyczek zamiast rozczesywać to tak skleja rzęsy że mnie szlag trafia. za to oriflame'a wcale nie odradzam - mam wręcz przeciwne wrażenia - nigdy nie miałam na ich tusze uczulenia ani nic w tym stylu. A noszę soczewki kontaktowe więc tym bardziej musze na tusze uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSH - nie
ja odradzam - paskudny!!! kupilam taki pdwojny - biala koncowka z odzywka i wydluzajaca - hmmm masakra, a po pomalowaniu czarna daje jeszce wiekszy efekt max posklejanych rzes:( NIE NIE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odradzam tusz L\'Oreal Double Extension (podwojny- z białą bazą i tuszem) BEZNADZIEJA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubub
Ja przed Sylwestrem bodajże kupowałam soczewki kolorowe Freshlook na impreze i dodali mi tusz Oriflame i musze powiedziec ze rzesy wyglądają bardzo ładnie (wytuszowałam dwa razy i nie były posklejane) a dotego turkusowe oczy miałam, na około ciemny cień i kruczoczarne rzesy - efekt fajniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blossom
hej, a do jakich soczewek dodają tusz Oriflame? sama noszę soczeweki wiec może bym skorzystała :) kiedyś bardzo lubilam kosmetyki Oriflame :) co do malowania rzęs - ja maluje zawsze dwa razy a potem rozczesuję specjalna szczoteczka do rzęs - wygladają naturalniej, a co do tuszów - nie używam jakiś za miliard dolarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaaa
tusz Oriflame dodają do wszystkich kolorowych soczewek Freshlook, widzialam reklame u optyka jak kupowalam moje O2optix :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka20
Hej, dzięki za odpowiedzi :) chciałam jeszcze zapytać o te kolorowe soczewki Freshlook - jak one wyglądają na oczach? to na prawde wygląda tak jak na reklamach tych soczewek? Pare razy już mi chodził po głowie zakup czegoś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×