Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosia24

jakies skuteczne zioła na stłuszczenie wątroby?

Polecane posty

znacie jakies skuteczne zioła na stłuszczenie wątroby.nie uzywam wogole alkoholu i mam niewielkie stluszczenie wątroby.mozne znacie jakies leki medycyny naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli napisałaś oświadczenie
a lekarz nic nie przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjvjkj
Polecam ostropest plamisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
cynarex , zioła szwedzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxxxx
ostropest plamisty, mięta, rumianek, koci pazur, ale przede wszystkim zmiana diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Jeżeli chcesz leczyć się ziołami zapraszam na badanie komputerowe na tle komórkowym. dowiesz się wszystkiego co powoduje twoim dolegliwościom. Dostaniesz półroczną kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Na wątrobe i jej regeneracje,nawet bardzo zniszczona,jest ostoropest plamisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
lesia254,ale to sa za duze koszty,nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
sam sie przekonałem ze ostropest i kocanka to przyjaciele człowieka dar boga dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgdghar
czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terek
ja równiez polecam Charantea! Bardzo mi pomogła - swietny specyfik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stluszczenie watroby
jest od otylosci. jak schudniesz, watrobie ulzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba098
Proponuję wpierw udać się do lekarza. Naturalna medycyna oczywiście przyniesie efekty, ale lepiej jeśli to lekarz zaleci odpowiednie zioła http://www.herbavit.com.pl/ Trzeba pamiętać, że wątrobę ma się tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre zioła potrafią zdziałać cuda. warto zasięgnąć jednak konsultacji lekarza lub specjalisty od zioł np. poczytać właściwości ziół i stosowanie na stronach typu http://ziolazkurpi.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre wyniki daje medycyna chinska, suszone jagody schisandra chinensis, mala garstke dziennie, po kilka jagod kilka razy dziennie gryzc i powoli zuc . Kuracja trwa 2-4 miesiecy. Te jagody maja bardzo specyficzny smak (5 zmieszanych smakow), do ktorego trzeba sie przyzwyczaic. Zadnych dzialan ubocznych. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo osób wymieniło zioła, które i ja stosuję i bardzo cenię np. ostropest, ale zawsze tylko kupuje w specjalistycznych sklepach np. http://ziolazkurpi.com/ to jest zupełnie inna jakość niż w zwykłych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam informacji o Hepa Vitale. Warto? Czy samodzielnie skladać sobie ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem lekarką, ale moim zdaniem warto. Sama biore z racji stłusczenia wątroby Oczywiście stosuję równiez diete, ruszam się. ostatnio robiłam badania i wynki były po hepavitale o wiele lepsze (dostałam zalecenie brania przez lekarza rodzinnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czy to nie jest tak,ze trzeba zrobić również usg aby stwierdzić, ze wątroba się regeneruje? Bo czytałam, że własnie na usg to najlepiej widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,że warto jest raz na jakiś czas zrobić sobie usg jesli odczuwasz takie włąśnie problemy. Poza tym regularnie badania Aspat i Alat. Sama po hepa vitale poprawę stwierdziłam u siebie nie tylko w samopoczuciu ale równeiż i po wynikach badań, które były znacznie korzystniejsze i pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKa N
Jeśli chodzi o zioła to ostropest, karczoch, korzeń mniszka lekarskiego. Godna polecenia jest też kompleksowa mieszanka ziołowa Cholegin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, szukam jakiś naturalnych mieszanek ziół dla siebie o dobrym składzie. Możecie mi coś polecić, co jest skuteczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też piję Hepa Vitale bo najbardziej przypadł mi do gustu ich skład i faktycznie widzę znaczną poprawę, nie boli mnie wątroba i czuję, że wszystko lepiej się trawi i pracuję normalnie. Zawiera ostropest, babke płesznik i czarnuszkę. Dla mnie te zioła są nie do zastąpienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirmi
Jest to jedna z wielu mieszanek ziołowych, jednak cenowo nie jest tania, tak wiec nie wiem czy sama bym sie na nia zdecydowała. Szczególnie,ze z tego co widzę to poszczególne skłądniki mozńa kupic o wiele taniej oraz samodzielnie skomponować taką mieszankę. Jeśli mialabym polecic jakies skuteczne zioła to byłoby to zioło Chanca Pedre: https://planteon.pl/zielarnia/ziola-na-watrobe/chanca-piedra-ziele Poczytajcie sobie o nim. znane jest tradycyjnej medycynie ludowej z różnych krajów, których mieszkańcy uprawiają tę sztukę od tysięcy lat Jest łatwe do przygotowania w postaci herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nie są to tanie zioła, cena na początku też mnie zaskoczyła, ale to opakowanie ma 500g. Wcześniej piłam sam ostropest ze sklepu zielarskiego i niby czułam się dobrze, ale różnica była niewielka, więc widocznie jakościowo hepa jest znacznie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena też nie bierze się znikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×