Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elfik1300

Kołatanie serca

Polecane posty

Mam maly problem. Od jakiegos czasu ni z tego ni z owego pojawiaja sie u mnie nagle,niespodziewane przyspieszenia bicia serca. Mijaja zwykle po kilku minutach,ale troche sie niepokoje,bo nie wiem co oznaczaja... Jestem 19 osoba. Sporo czasu spedzam przed komputerem.Nie mam problemow z nadwaga,wogole nie pije, nie pale. Raczej na nic nie choruje... Wydaje mi sie,ze ataki pojawiaja sie czesciej po tym gdy jestem bardziej aktywna,ale nie tylko. Czasami potrafie pol dnia niewiele robic,a kolatanie serca i tak jest :/ Ma ktos moze jakas porade o co moze chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś sobie czym prędzej udać do kardiologa i zrobić też takie badanie wysiłkowe http://www.nzozrevita.pl/uslugi/ aby znać dokładną przyczynę twojej dolegliwości. Ja jestem z Krakowa i wszystkie tego typu badania robię w tej przychodni do której dałam link. U siebie pewnie coś podobnego znajdziesz a jak nie to udaj się do nich bo kołatanie serca to nie przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze uznacie to pewnie za lekcewazenie sytuacji,ale wolalabym narazie poczekac z badaniami u lekarzy.... Chcialabym sie dowiedziec co moglo doprowadzic do takiej sytuacji. Bo kliklam w tego linka od was i pisze tam kilka mozliwych przyczyn takich jak zwiekszona aktywnosc...A u mnie tak nie ma. Dobra sa sytuacje gdy takie objawy sie zwiekszaja np. gdy (co moze zabrzmiec komicznie) pije napoj pomaranczowy,albo czasami gdy wiecej pracuje.... Ale takie sytuacje zdarzaja sie niezaleznie od nich. Nie ma tu ustalonego schematu... Potrafie miec normalny,niestresujacy, malo aktywny dzien,a i tak kolatanie sie pojawia... Zaczynam myslec,ze to moze byc jakas choroba serca,ale bardzo chcialabym ta opcje wykluczyc. Zna ktos podobny przypadek do mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Na spokojnie sprawdź sobie różne ciśnieniomierze i zobacz, co będzie Ci odpowiadać. Na pewno z tych polecanych firm to można mówić o Sanity, bo firma ma na swoim koncie wiele fajnych urządzeń i cały czas pracuje nad swoją ofertą, wśród tych sensownych propozycji jest między innymi nieduży ciśnieniomierz SmartCardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×