Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

krew z pupy

Polecane posty

Gość gość

albo po wysiłku (robienia kupy) albo za mocnym podcieraniu. unikać wc ok. inne porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza, zrób badania bo sprawa może być poważna. krew w stolcu masz choćby przy wrzodach ale to tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie masz hemoroidy , mozesz zastosować jakieś czopki dostępne w aptece bez recepty , ale do lekarza i tak powinnaś się wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz suszone sliwki , platki owsiane warzywa i duzo plynow :) to hemorojdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no możliwe że to były hemoroidy niczym fajerwerki bo jak drugi raz wygoniło tym razem sraczka to prawie krwi nie było. takie pytanie czy te czopki przyjmować jak jest krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza, ludzie podaja mozliwe przyczyny, a to trzeba sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz koniecznie do lekarza. Albo masz hemoroidy, albo o wieeeele powazniejszy problem. Szybka wizyta u lekarza jest koniecznoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam ten problem po ciąży bo okazało się, że mam hemoroidy. Dlatego w domu żeby dodatkowo nie podrażniać tych miejsc kupiłam biobidet na moją muszlę klozetową. Przemywam to miejsce chłodną wodą potem jest suszenie. Dla osób z takim problemem to naprawdę dobrę rozwiązanie. Jednak jeżeli ty nie wiesz co ci dolega to najlepiej iść do lekarza i tego nie bagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×