Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helenkagora

kto z was mial kiedys zapalenie pluc,ja wlasnie je przechodze,ile to trwa\??

Polecane posty

Gość helenkagora

we wtorek diagnoza agina ale czulam,oze cos nie tak calkowicie zdarte gardlo stracilam glos,zwykel antybiotyki w tabletkach nic nie pomagaly, na goraczke tez nic nie pomagaly,w czw wieczorem 39 stpni a z czw na piatek w nocy mialam tak ciezki oddech jak nigdy i te dusznoscinie moglam cala noc spac,wiec ranosladyekarosluchal i uslyszal na prawym plucu zapalen,diagnoza przerazajaca dla mnie bo nigdy wczesniej nie mialam ZAPALENIE PLUC ,teraz dostaje zasczyki dozylnie do czwartku lacznie mam dostawac,goraczka nadal utrzymuje sie, ale nie az taka sie choc juz nie taka wysoka ,nie przekracza 38 ,dusznosci minely,oddycham juz normalnie nie tak plytko,ale teraz jest kaszel jeszcze mokry bardziejile on bedzie trwal\?od piatku juz go mam,mecxzacy strasznie,leze wlozku i sie poce jeszcze,opukuje mim maz plecy to ulge przynosi,dzisiaj przyjmuje 7 zasczyk biofuroxynu,zostalo jeszcze dokladnie 7 zasczykow,rano i wieczorem dostaje,czy ktos z was to okropna chorbe przechodzil\jak dlugo taka chora trwa\?kiedy praejdzie kaszel,jakies komplikacje po zapaleniu pluc zostaja\nie wiedzialam,ze to takie meczace,taka meczaca choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
ZASTRZYK CIEMNOTO ZASTRZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottaviani
Ja miałam, ale to jak miałam ze 13 lat. Tyle że leżałam w szpitalu 2 tygodnie, bo jedno płuco już mi nie działało. Za to mój facet miał jakieś 2-3 miesiące temu zapalenie płuc. Ledwo oddychał. Poszliśmy prywatnie do lekarza i przepisała jakiś antybiotyk na 7 dni, później kontrola i na następne 4 dni dalej przepisał. Do tego jakieś leki wykrztuszające i coś tam jeszcze. Leżał w łóżku tylko 5 dni, później poszedł do pacy (miał zakaz, ale i tak poszedł). Choroba męcząca, powikłań żadnych nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkagora
prosze o merytoryczne odniesienie sie do mojego przypadku,a nie krytykowanie za bledy,do tego schudlam 2 kg,bo nie mam apetytu,tzn wmuszam w sibie same zdrowe rzeczy,ale nie jem nic nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkagora
ktosjeszcze chorowal\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalscy7
Zadowoleni jesteśmy z mężem z inhalatora PRO i tak jak w nazwie jest on już trochę bardziej zaawansowany. Można regulować tempo inhalacji, zawory ma wmontowane które chronią przed wyciekiem i marnowaniem leku i też samą wielkość lekarstwa można sobie dopasować do konkretnej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już z trochę wyższej półki jest mój inhalator Pro, można sobie tutaj choćby tempo inhalacji wyregulować i wielkość cząstki czego w innych aparatach nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertx
Wydajnie podaje lek nasz Silent Mesh, tutaj średnie tempo rozpylania jest na poziomie co najmniej 0,2 ml na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Pro Sanity od paru miesięcy, wrażenia? W porządku model, pełna regulacja czy to wielkości leku czy prędkości podawania aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było kupić do domu Silent Mesh, jest dla całej rodziny, nie ma problemów żeby tutaj lek podać dzieciom, a one to akurat infekcje gardła czy zatok to mają często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni aerozol produkuje Alergia Stop, cząstka jest odpowiednio mała żeby sobie swobodnie opaść w dół zamiast osadzać się w przełyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem już chyba z 5 różnych inhalatorów jednak Silent Mesh mam od tygodnia i muszę przyznać, że jest najlepszy ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez stronę http://inhalacja.pl nauczyłem się inhalować swoje dziecko. Okazało się, że dobra inhalacja to nie jest taka prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość cicho aerozol wytwarza aparat Pro mamy go już jakoś miesiąc i pracuje lekko, nie ma takich drgań jak przy kompresorach potrafią się pojawiać...moja siostra taki sprzęt miała co drżał na cały dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było w Baby zainwestowac dla nszej corki, nie ma tutaj większego problemu z halasem a generalnie tego rodzaju inhalatory potrafią narobić rabanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie aerozol robi Silent Mesh nie mam problemów żęby taki lek tutaj wdechnąć dostatecznie głeboko a wcześniej mieliśmy inny inhalator to bywało ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daonnn
Ładnie szybko wytwarza aerozol Silent Mesh i faktycznie czuje się w tej mgiełce lek, nie jest to sama parująca woda ale lekarstwo w aerozolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do różnych kuracji wykorzystujemy nasz automat Silent Mesh, można go stosować na górne i dolne drogi u dorosłych i u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo funkcji ma nasz Pro bo można aerozol zrobić nim do terapii i można też przeczyścić sobie drogi oddechowe irygatorem co ogólnie poprawia efektywność samego leczenia też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby jeśli chodzi o urządzenia dla dzieci, u nas sprawdza się bardzo fajnie, nie szumy, nie rzęzi, nie straszy dziecka przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy do czego jest tak naprawdę inhalator potrzebny, jeśli do bardziej wszechstronnej terapii to polecam Pro tutaj zrobisz sobie każdą kurację – przy astmie alergii zapaleniach płuc, czy przy przeziębieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ja właśnie jestem po zapaleniu płuc. Zapalenie zostało dopiero stwierdzone przez pulmonologa, który przepisał mi odpowiedni antybiotyk(levoxa), tabletki wykrztuśnie i wiewy. W tej chorobie bardzo ważny jest również wypoczynek, staraj się jak najwięcej spać wtedy organizm się regeneruje. Zmuszaj się także do jedzenia i picia bo odwodniony organizm nie poradzi sobie z choroba. Życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanity ma dobry inhalator ze smoczkiem w komplecie dla maluszków, chodzi mi o Baby, u nas się sprawdza świetnie, nie hałasuje, lekko i bezpiecznie generuje mgiełkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie inhaluje Baby ja bym ten model zwłaszcza dla małych dzieci poleciła i to takich które raczej są marudne i nie przepadają za takimi – urządzeniami. Mój synek taki jest właśnie, ale do „zajączka” dał się przekonać bez awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tanio kupić model Alergia Stop i powiem że ja korzystam już od roku i działa świetnie, żadnych awarii, zacinania się, czy buczenia (ma bardzo niski poziom decybeli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się udało okazyjnie kupić inhalator Pro, jest to już bardziej zaawansowany inhalator jeśli chodzi o budowę i działanie. Ma zawory które chronią przed uciekaniem aerozolu, jest regulacja tempa inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy od tamtego roku Baby i zdaje egzamin przy maluszku. Nie hałasuje, nie drży jakoś strasznie, zajmuje mało miejsca także można sobie inhalator zabrać w podróż bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem nasz Baby, bardzo poręczny w przyjemnym dla dziecka designie (wygląda to jak zajączek zabawka), łatwy w podłączeniu i czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na Alergia Stop trochę z przypadku bo mi reklama tego modelu wyskoczyła jak szukałam ciśnieniomierza na prezent dla ojca. Kupiłam i ciśnieniomierz i inhalator :) Przydatna rzecz powiem szczerze, szczególnie jak ma się dzieci w domu, które regularnie łapią różne infekcje dróg oddechowych i trzeba szybko interweniować. Aerozol jest bezpieczniejszy niż tabletki bo trafia prosto do źródła stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowoleni jesteśmy z Alergia Stop fajny rodzinny inhalator do gurnych i dolnych drug oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×