Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Wojciech

Leczenie raka niekonwencjonalnie dieta Dr Gersona

Polecane posty

Gość Wujek Wojciech

Żona ma zoperowanego raka złośliwego prawej piersi w stopniu 1 ym w dniu 8.02.17. Czeka ja radioterapia po wyleczeniu blizn.Stosuje dietę Gersona od 3.03.17.Pije wodę jonizowaną z urz. -aQuator. Pije soki z wyciskarki Kuniqs-podobno ślimak wolny zabezpiecza przed niszczeniem enzymów-jak w klasycznej sokowirówce. Wierzymy ,że stan zdrowia żony poprawi się przez powyższe. Nie odrzucamy jednak klasycznego leczenia w Centrum Onkologii gdzie był dokonany zabieg.operacji. Bardzo proszę o opinię i uwagi ww leczeniu wspomagającym - a może wystarczającym. Żona 2 x na tydz.ma spotkanie z psycholog w prywatnym gabinecie.Cała podbudowa P.Psycholog jest b.dobra.Żona jest optymistką-ja również.Nikt jednak nie zadecyduje za Żonę co do dalszego leczenia.Oglądamy wywiady -1-Romualda Coldwella 2-humel.pl-m.in. o kuch.mikrof.3-Kuchnie indukcyjne-negatywne opinie. Reszta póżniej bo koniec postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×