Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grey

----------- NADWRAZLIWE UCHO --------------

Polecane posty

Czy ktos z Was ma taki problem (lub mial), ze jego ucho bylo strasznie wrazliwe na obojetnie jaki dzwiek? Szczegolnie na stukanie itp. Ja ostatnio duzo chorowalam i mam nadwrazliwosc trabki sluchowej, nawet jak stukam w klawiature, to mam takie uczucie w uchu jakby ktos przy nim rozciagnal folie, napial ja i stukal w nia palcem. Hmmm nie wiem czy dobrze wyjasnilam, ale ogolnie jest to niemile uczucie. poza tym w uchu nic mi nie piszczy, nie szumi i chcialabym sie dowiedziec czy ktos to przechodzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu może pomóc tylko laryngolog. Zatem biegiem do twojego lekarza rodzinnego ,on powinien dać Ci skierowanie do laryngologa. Nie można tego tak zostawic , bo może sie skończyć trwałym uszkodźeniem słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie lecze juz rok u laryngologa, wykryto u mnie gronkowca zlocistego i mialam miesiac temu usuwane migdaly i moj lekarz powiedzial, ze za ok. 1,5 miesiaca musze sie do niego znowu zglosic na badanie, zrobic wymaz i wtedy okaze sie czy gronkowiec jest czy go nie ma, gdyz to on mogl spowodowac nadwrazliwosc trabki sluchowej i zaczna mnie badac, a teraz nie ma sensu, gdyz trzeba odczekac te 1,5 mies. po wycieciu zeby wymaz wykluczyl ewentualne bakteria. Chcialam sie tylko dowiedziec czy ktos ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×