Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odzywka do paznokci11

Najlepsza odzywka na wzmocnienie paznokci?

Polecane posty

Gość odzywka do paznokci11

Szykam dobrej odzywki na wzmocnienie paznokci, taka ktora bede mogla znalezc w londynie wiec raczej nie polskie nazwy. Moze byc droga ale taka po ktorej zobacze ze paznokcie sa mocniejsze. Bardzo prosze o nazwy i opinie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234567
Sally Hansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzywka do paznokci11
wlasnie takiej odpowiedzi sie spodziewalam:) Juz kiedys o tym slyszalam.dziekujue , a moze jakies inne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudniona w Warszawie
Nie mam pojęcia, jakie odzywki mogą być dostępne w londynie, może coś sally hansen, ale pewna nie jestem i nie znam tych produktów. Z polskich bardzo sobie chwalę to : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14789&next=1 Tanie i bardzo dobre. Jakbyś była kiedyś w Polsce to polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manilla
Prawdopodobnie w Londynie tego nie dostaniesz, ale jakbyś była w kraju to polecam tabletki dromin na bazie drożdży. Bardzo fajnie poprawiają cerę, wygląd włosów i wzmacniają paznokcie. Dromin to najzwyklejszy suplement diety, więc bez obaw można go stosować na co dzień. Ja tak robię i pamiętam, że u mnie było widać pierwsze efekty już po 2 tygodniach od wzięcia pierwszej tabletki. Jedno opakowanie zawiera 60 takich tabletek co spokojnie starcza na 2 miesiące i kosztuje śmieszne pieniądze ( ok. 14 zł w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halana
Trudno mi powiedzieć, która odżywka jest najlepsza, ale na pewno będzie wśród nich odżywka New Nails. Nie wiem czy wysyłają kosmetyki za granicę - pewnie trzeba się wcześniej skontaktować. Paznokcie twarde, ale jednocześnie proste w malowaniu. Wypróbuj - moje nabrały genialnego połysku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina mensa
Korzystam z tej odżywki 3 tygodnie i naprawdę widać zmiany. Paznokcie zaczynają w końcu być zdrowe. Wcześniej nie wiedziałam o istnieniu tej firmy. Korzystałam wcześniej z dwóch innych odżywek, dosyć znanych. Widzę jak duża jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polece regenerum do paznokci. Nie wiem, czy znajdziesz je w uk ale jest super. Mialam duzo odzywek, kazdej dawałam czas zeby przekonac sie czy jest skuteczna i nic z tego. Ponad pół roku bralam biotebal 5 i na paznokcie nie pomogl. W koncu skusilam sie na ten regenerum i cud :D paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i szybciej rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
ja testowałam juz wiele roznych odżyweki zadna nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia jet.
Od 6 miesięcy korzystam z odżywki New Nails - paznokcie mam twarde, ładnie wyglądają, mają przyjemny błysk - nie ma żadnych problemów. Odżywka za marne 10 zeta.... Do tego dołożyłam jeszcze oliwkę tej samej firmy dla nawilżenia. To moja cała tajemnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalam
Przyznaję, że akurat tej odżywki nie testowałam. Jak rozumiem zamawia się z netu? Bo w drogerii na 100% tego nie mają. Sama jestem ciekawa co to mi da, bo jak dotąd żadna metoda efektów nie przynosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanus
Nie znam, ale sprawdzę. Niestety prawda jest taka, że 90% tych cudownych kosmetyków kompletnie nic nie daje, poza stratą kasy - sprawdzę i ocenię czy w tym wypadku jest podobnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubarta
Ta odżywka jest ok, tzn. ta od new nails. Jeśli chodzi o kosmetyki z reklam, to zgadzam się w 100%. Większość z nich to prawdziwy szajs. Płaci się bardziej za nazwę niż za jakość - radzę czytać internet. Prawdziwa jakość szybko wychodzi na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę spróbować kolagen morski wzmacnia paznokcie nie są łamliwe a dodatkowo poprawia wygląd włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Też borykam się z problemem łamliwych i rozdwajających paznokci! Próbowałam już przeróżnych odżywek, żadne jednak nie przynosiły pozytywnych efektów. Obecnie stosuję odżywkę z dodatkiem wapnia, również nie widzę poprawy. Prócz rozdwajających i łamliwych paznokci mam problem z wypadającymi włosami. Doszłam do wniosku, że to pewnie niedobór witamin, zaczęłam zażywać też skrzyp polny w wersji forte, ale póki co słabo działa. Czy któraś z was ma podobny problem? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę spróbować kolagen morski bardzo wzmacnia paznokcie poprawia ich wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie próbuję new nails, dopiero od 3 dni. Na razie większych zmian nie widać, ale liczę, że będą. Patrząc na co piszą blogerki to powinno po 7 dniach coś się ruszyć. Jeśli to nie zadziała, to będę szukała jakiejś innej odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre to? Miałam trzy odżywki, za każdym razem po 2 miesiące i nic to nie dało. Sama nie wiem... Może ja mam jakiś poważniejszy problem, jakąś chorobę? Paznokcie pękają tak, że szok. O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odzywka 8w1 eveline. cena ok.8-9zl. dostepna w rossman. najlepsza jaka mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
ja odkąd pamiętam miałam ogromne problemy z paznokciami, mam ****ardzo miękkie, do tego stopnia, że mogę je wyginać bez problemu, od jakiegoś już czasu używam odżywki wzmacniającej z Sally Hansen Advanced Hard as Nails, już po pierwszym nałożeniu paznokcie zrobiły się dużo twardsze, nie rozdwajają się już tak jak kiedyś, a poza tym mam dużo lepszą i bardziej gładką powierzchnię. warto wydać te dwadzieścia kilka złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowała któraś może podkładu unglax? która wersja najlepsza na rozdwajające się paznokcie, bo w necie widziałam różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zadbać o dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triss23
Odżywka jest jakimś rozwiązaniem, ale wymaga czasu i cierpliwości. Ja od jakiegoś czasu robię manicure tytanowy Revi, który poleciła mi kosmetyczka. Nie dość, że mam spokój ze stylizacją paznokci na 3-4 tygodnie, to jeszcze właśnie w tym czasie płytka się odżywia i wzmacnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zaczął się lepiej odżywać, włączyć suplementacje witaminami i efekty zaczną pojawiać się nie tylko na paznokciach, ale i w całym organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikolonia21
Najlepsza odżywka jaką miałam to ta z eveline 8w1 wersja bez formaldehydu, jest świetna, paznokcie w ciągu kilku tygodni się zregenerowały, nie łamią się, w końcu mogłam je zapuścić i zrobić manicure hybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×