Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość h8j60

Nie wiem jak sobie z tym radzić

Polecane posty

Gość h8j60

Witam , od jakiegoś miesiąca mam problem z oddychaniem i problem z sercem. Kilka lat temu chorowałam na nerwice ( bóle brzucha po każdym posiłku ) byłam u lekarza , skierował mnie na badanie krwi i D3 , badanie wykazało deficyt witaminy D3 ( 20,1 ) ( norma 30-50 ) lekarz powiedział , że jak uzupełnie brak to powinno przejsc. Bardzo sie boje , że to znowu nerwica ( duze prawdopodobienstwo ) chodze do szkoły i na szczescie jak nie mysle o oddechu czuje sie normalnie , mam pytanie , czy jest szansa ze to naprawde przez D3 mam te problemy? I po uzupełnieniu to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skad ktos moze wiedziec? Lekarz tez nie wie, dopoki nie sprawdzi. Zacznij brac i sie potem przekonasz. Jak ptak to super, jak nie, to wyeliminowalas potencjalna przyczyne i trzeba szukac innej. NIe wiem czego oczekujesz -- wrozby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chorowałam na nerwicę po urodzeniu dziecka a dokładnie jak dziecko miało 9 miesięcy. Miałam silne napady paniki w nocy po przebudzeniu, bałam się, ze wybiegnę na ulicę i nikt mnie nie złapie, gonitwa myśli nie miała koca. Bardzo mi to dokuczało bo jak tu funkcjonować w dzień z małym dzieckiem.....Zapisałam, sie do psychologa niedaleko siebie na Lwowskiej 5 w Wawie i chodziłam na terapie przez rok. Teraz jestem już innym człowiekiem, umiem cieszyć się z życia i dobrze śpię. Moje leki wynikały z tego, że byłam cały czas w jakimś błędnym kole pieluch, dziecka, płaczu....w dodatku jeszcze sama bo mąż cały czas do 18 w pracy. Teraz zmieniliśmy swoją organizację w domu i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×