Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ortodonta w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Polecicie jakiegoś dobrego ortodontę? Mój wyjechał za granicę, szukam nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nosisz już aparat? Nie wiem czy to takie proste zmienić ortodonte w środku leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid Stenka - świetny ortodonta, przyjmuje w Wilanowie. Jeśli nie masz jeszcze aparatu, to chyba maja tam teraz jakieś promocje, najlepiej zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajeandro
A ja korzystałem z usług Pani Emmy Kiworkowej-Rączkowskiej. Dobry specjalista i piękna kobieta :) Zobacz ranking, to może Tobie ułatwi wybór. https://ranking.abczdrowie.pl/c/45,ortodonta,1492,warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić dr Stenkę, bardzo dobrze leczy, ma duże doświadczenie, widać że wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara111
Ja mieszkam w Warszawie wprawdzie, ale dobrego specjalistę znalazłam we Wrocławiu. Nie wiem czy będzie Cię to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić Rock Your Smile, gdzie chodzę :) Świetne miejsce - mają naprawdę doświadczony zespół, przemiłą obsługę i stosują nowoczesne metody leczenia. Najlepiej rzuć okiem na ich stronę www.centrum-ortodontyczne.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dr Stenka jest dobra, ale ja nie jestem z niej zadowolony, bo po zdjęciu aparatu niestety musiałem wyrwać 2 szóstki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetnią Panią dr we Wrocławiu.Nazywa się Iwona Gnach-Olejniczak, poleciła mi wiele dobrych rozwiązań oraz dobrała odpowiedni dla mnie aparat ortodontyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiar! Faktycznie w Stenka Clinic mają teraz dobre ceny na aparaty ortodontyczne. Już się umówiłam na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytika
Ja korzystam z porad dr Iwony Gnach-Olejniczak. Jednak ona jest ze Wrocławia. Moim zdaniem lepiej było dojechać do dobrego specjalisty, niż tracić czas na nieznających się zbytnio na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję w Szczecinie sprawdzonego ortodonty dla dziecka. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie mogę doradzić dra Sromko, przyjmuje koło Wyszyńskiego na ul. Panieńskiej w Froe (www.froe.pl). Niedługo minie rok jak zakładałam aparat i jestem bardzo zadowolona z efektu, a widziałam, że dzieci też przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_a
Polecam Artodonto http://artodonto.eu/oferta/ortodoncja/ . Świetni specjaliści i przemiła atmosfera :) Mają do wyboru różne rodzaje aparatów, również te lingwalne, czyli doczepiane od wewnętrznej strony zębów. Jak ktoś się wstydzi noszenia widocznego aparatu, to chyba jest to najlepsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika2
Zdecydowanie gabinet Dental White na Woli. Pani ortodonta młoda, bardzo miła i przede wszystkim widać, że wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniana tutaj klinika Rock Your Smile jest godna uwagi, polecam :) Sama tam chodzę, więc wiem, co mówię :) Mają świetnych specjalistów, a w leczeniu ortodontycznym najważniejszy jest właśnie dobry ortodonta, bo prowadzi całe leczenie od A do Z. Tu możesz sobie poczytać o zespole z RYS http://centrum-ortodontyczne.pl/o-nas/ - ja polecam zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowy
Od aparatu strasznie bolą zęby, ale to strasznie Warto jednak skorzystać z usług dobrego ortodonty, ja w każdym razie byłam u Impladenta i sobie cenię. O ile wiem nie ograniczają się do usług ortodontycznych ale mają też inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyjazd do Wrocławia, a dokładniej do Pani doktor Marzeny Stępkowskiej www.ortodontawroclaw.com.pl . Za naprawdę atrakcyjną cenę rozwiązuje kłopoty z zębami oraz aparatami. Ja przyjechałem do niej z Krakowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaWoś
Ja niestety w Warszawie nie znalazłam dobrego ortodonty, który poradziłby sobie z moja wadą zgryzu!Na całe szczęście moja kuzynka mieszka we Wrocławiu i poleciła mi wybrać sie na konsultację do Unident Union Dental Spa do pani doktor Iwony Gnach-Olejniczak.To był strzał w dziesiątkę! Pani doktor prawdziwa profesjonalistka!Oczywiście poradziła sobie z moim problemem.Dobrała mi odpowiedni aparat i w końcu mogę śmiało uśmiechać się od ucha do ucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie akurat jest kilku naprawdę świetnych specjalistów i kilka wyspecjalizowanych w ortodoncji klinik. Robiłam porządny reaserch, jak zakładałam aparat. Ja sama chodzę do Rock Your Smile, a konkretnie do dr Teodorczyk. Jest bardzo dobrym ortodontą wg mnie, co mogę wnosić po efektach w leczeniu, przebiegu wizyt, podejściu do mnie jako pacjentki itp.itd. Dodam, że dojeżdżam na te wizyty, bo nie mieszkam stricte w Warszawie, tylko 50 km pod. U mnie w okolicy faktycznie nie było dobrego orto, ale już w Warszawie moim zdaniem naprawdę można znaleźć dobrego lekarza, a pani dr Teodroczyk z Rock Your Smile jest tego najlepszym przykładem :) Ja akurat trafiłam do niej z polecenia, ale opinie o klinice i samej dr w necie czytałam i w sumie na ich podstawie również umówiłabym się z pewnością na konsultację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie Warszawa, ale Trójmiasto a dokładnie Gdynia. Dr Kaiser - Ziorkiewicz z http://kaiserziorkiewiczbeata.pl wyleczyła moje zęby, gdzie byłam w zupełnośc***ewna, że nie ma już dla nich zupełnie żadnej nadzieji. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług ortodonty www.ortodentis.pl w Łomiankach pod Warszawą. Mają dobrze wyposażony gabinet i profesjonalistów, którzy dbają o klienta. Jestem zadowolona z ich usług, więc mogę polecić ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Romanik, wielkie doświadczenie idące w parze z delikatnością, cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, szczerze polecam. Przyjmuje na Powiślu w SmileCraft, jedyna która dotarła do mojej córki, bojącej się do niedawna fotela dentystycznego jak diabeł święconej wody ;) Dzięki niej córka przestała bać się stomatologa, a jej uśmiech wygląda coraz piękniej w noszonym od kilku miesięcy aparacie, założonym przez panią dr Romanik właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić klinikę Rock Your Smile, z tym że ja chodzę do dr Borzęckiej do placówki przy ul Ostrobramskiej. Świetna specjalistka, z wiedzą i zaangażowaniem. Miła, kontaktowa i bardzo rzetelna osoba. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i z opieki pani dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny gabinet stomatologiczny, który zajmuje się ortodoncją znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Polecam wam zgłosić się do centrum stomatologii www.ortodentis.pl Dzięki nim mam piękny i prosty uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dorota Maciejak, Klinika Dent SM na Bemowie - bardzo dobra ortodontka, ze świetnym podejściem do pacjentów :) Ja jestem z leczenia bardzo zadowolona. Umówić się można telefonicznie, numer na stronie http://www.dentsm.pl/ortodoncja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×