Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angela12

Polskie kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość Angela12

Cześć jestem fanką produktów naturalnych i lubię kupować produkty rodzime czy możecie mi coś polecić z takich mniejszych sprawdzonych polskich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić firmą Adamski ja dowiedziałam się o niej od koleżanki, której poleciła ją koleżanka :P nie są jakoś specjalnie rozreklamowani ale mają świetne produkty tylko to zależy czy lubisz kosmetyki z produktami pszczelimi bo ta firma akurat na takich specyfikach bazuje. Jest to małą firma z południa Polski, nie wiem nawet czy mają dystrybucje stacjonarna bo szczerze ja się nie spotkałam w żadnej drogerii z ich produktami (ale może złe odwiedzam :P ) dlatego ja i moi znajomi zawsze zamawiamy razem przez internet żeby było taniej z ich strony http://maciejadamski.pl/ ale można popytać ale chyba najprędzej w sklepach z produktami naturalnymi czy mają kremy ich firmy. Ja używałam już wszystkich ich kremów i jestem z każdego z nich zadowolona. Mają krem z miodem, krem z woskiem pszczelim i krem z propolisem. Szczerze polecam bo warto sięgnąć po ich produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela12
Dziękuję za powyższą odpowiedź :) mam tylko pytanie bo poczytałam o tej firmie "Adamski" faktycznie może jest warta uwagi tylko mam pytanie na stronie strasznie zachwalają że nadaje się od skóry suchej i że głęboko nawilża czy Ty albo ktoś kto stosuje te kosmetyki ma faktycznie suchą skórę bo jest to niestety mój problem i zastanawiam się czy te kosmetyki faktycznie działają czy tylko producent tak uważa? Była bym wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tobie faktycznie płacą po 5 groszy od każdego takiego żałosnego reklamowego postu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzamy bo za chwilę każda pozytywna opinia na temat jakichkolwiek produktów będzie używana za płatną reklamę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o polskie kosmetyki to watro swoją uwagę zwrócić na firmę BODY BOOM, ciekawa oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Lagenko.pl gdzie kupuje kosmetyki z naturalnym kolagenem, są przede wszystkim skuteczne i właśnie ten czynnik decyduje o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela12
Ja też nie uważam że czyjeś pozytywne opinie na temat kosmetyków konkretnej firmy muszą być od razu przez kogoś opłacane czynna ta strona jest też miejscem wymiany swoich opinii a nic tylko się cieszyć jeśli są to pozytywne opinie ;-) szukam porady dlatego pytam i może naiwnie ale wierzę że jak ktoś odpisuje to pisze szczerze a nie po to żeby zareklamować swojego pracodawcę. Miała bym pytanie czy używałas może "Kolagenowy żel do mycia Colway" bo fajnie to wygląda ale nie chciała bym tak w ciemno kupowac bez czyjejś opinii bo b to jednak trochę drogi produkt wiek że czasem jak cos dziadka to warto trochę dołożyć dlatego chciała bym poznać opinię kogoś kto używał:-) będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej apce mamy gazetki większości większych drogerii, a ostatnio coraz częściej pojawiają się w nich kosmetyki naturalne i te produkowane przez mniejsze firmy. Możesz poprzeglądać, na pewno znajdziesz fajne promocje :D Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskich nie znam ale polecę ci te co ja używam- szwedzkie kosmetyki z alg morskich ALg Borje. Dla mnie super sa http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kosmetyki firmy Vena Cosmetics. Ta firma również nie jest za bardzo znana ale kosmetyki warte uwagi. dostałam w prezencie od męża zestaw tych kosmetyków i naprawdę się spisały. Nie będę w szczegółach ich opisywała ponieważ wszystko znajduje się na ich stronie internetowej http://vena-sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccent
Z polskich firm mogę polecić Floslek, super fajne kremy i genialne serum rozświetlające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppatent
Ja lubię jeszcze Efektimę, mają cudny olejek kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koniecznie sobie sprawdź cienie do powiek od firmy Alilla, bez parabenów, silikonów i konserwantów. Bardzo dobre są :) na pewno ci do gustu przypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o polskie firmy to mogę polecić fresh&natural http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , ich kosmetyki nie zawierają żadnej chemii, maja dobry naturalny skład i zawierają dużo substancji aktywnych co się oczywiście przekłada na ich skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×