Odpowiedz na ten temat

Polskie kosmetyki naturalne

• Angela12 2017.07.25 [14:54]
    Cześć jestem fanką produktów naturalnych i lubię kupować produkty rodzime czy możecie mi coś polecić z takich mniejszych sprawdzonych polskich firm?
  • gość 2017.07.25 [15:02]
    Ja mogę Ci polecić firmą Adamski ja dowiedziałam się o niej od koleżanki, której poleciła ją koleżanka jezyk.gif nie są jakoś specjalnie rozreklamowani ale mają świetne produkty tylko to zależy czy lubisz kosmetyki z produktami pszczelimi bo ta firma akurat na takich specyfikach bazuje. Jest to małą firma z południa Polski, nie wiem nawet czy mają dystrybucje stacjonarna bo szczerze ja się nie spotkałam w żadnej drogerii z ich produktami (ale może złe odwiedzam jezyk.gif ) dlatego ja i moi znajomi zawsze zamawiamy razem przez internet żeby było taniej z ich strony http://maciejadamski.pl/ ale można popytać ale chyba najprędzej w sklepach z produktami naturalnymi czy mają kremy ich firmy. Ja używałam już wszystkich ich kremów i jestem z każdego z nich zadowolona. Mają krem z miodem, krem z woskiem pszczelim i krem z propolisem. Szczerze polecam bo warto sięgnąć po ich produkty usmiech.gif
  • Angela12 2017.07.25 [16:53]
    Dziękuję za powyższą odpowiedź usmiech.gif mam tylko pytanie bo poczytałam o tej firmie "Adamski" faktycznie może jest warta uwagi tylko mam pytanie na stronie strasznie zachwalają że nadaje się od skóry suchej i że głęboko nawilża czy Ty albo ktoś kto stosuje te kosmetyki ma faktycznie suchą skórę bo jest to niestety mój problem i zastanawiam się czy te kosmetyki faktycznie działają czy tylko producent tak uważa? Była bym wdzięczna za odpowiedź usmiech.gif
  • gość 2017.07.25 [17:05]
    A czy tobie faktycznie płacą po 5 groszy od każdego takiego żałosnego reklamowego postu? pechowiec.gif
  • gość 2017.07.25 [18:27]
    No nie przesadzamy bo za chwilę każda pozytywna opinia na temat jakichkolwiek produktów będzie używana za płatną reklamę oczko.gif
  • gość 2017.07.25 [22:47]
    Jeśli chodzi o polskie kosmetyki to watro swoją uwagę zwrócić na firmę BODY BOOM, ciekawa oferta usmiech.gif
  • gość 2017.07.26 [09:51]
    Ja polecam Lagenko.pl gdzie kupuje kosmetyki z naturalnym kolagenem, są przede wszystkim skuteczne i właśnie ten czynnik decyduje o zakupie.
  • Angela12 2017.07.26 [11:39]
    Ja też nie uważam że czyjeś pozytywne opinie na temat kosmetyków konkretnej firmy muszą być od razu przez kogoś opłacane czynna ta strona jest też miejscem wymiany swoich opinii a nic tylko się cieszyć jeśli są to pozytywne opinie oczko.gif szukam porady dlatego pytam i może naiwnie ale wierzę że jak ktoś odpisuje to pisze szczerze a nie po to żeby zareklamować swojego pracodawcę. Miała bym pytanie czy używałas może "Kolagenowy żel do mycia Colway" bo fajnie to wygląda ale nie chciała bym tak w ciemno kupowac bez czyjejś opinii bo b to jednak trochę drogi produkt wiek że czasem jak cos dziadka to warto trochę dołożyć dlatego chciała bym poznać opinię kogoś kto używałusmiech.gif będę wdzięczna
  • MojaGazetka 2017.07.26 [18:58]
    W naszej apce mamy gazetki większości większych drogerii, a ostatnio coraz częściej pojawiają się w nich kosmetyki naturalne i te produkowane przez mniejsze firmy. Możesz poprzeglądać, na pewno znajdziesz fajne promocje smiech.gif Iwona z Mojej Gazetki ❤
  • gość 2017.07.26 [20:33]
    Polecam artykuł na dobrym portalu specjalistycznym: http://www.mojakosmetyczka.pl/pl/show/najleps ze-kosmetyki-naturalne-prosto-z-polski warto przeczytać!
  • gość 2017.07.27 [11:40]
    Polskich nie znam ale polecę ci te co ja używam- szwedzkie kosmetyki z alg morskich ALg Borje. Dla mnie super sa http://sklep.alg-borje.pl/
  • Karolina8711 2017.08.22 [14:13]
    A ja polecam kosmetyki firmy Vena Cosmetics. Ta firma również nie jest za bardzo znana ale kosmetyki warte uwagi. dostałam w prezencie od męża zestaw tych kosmetyków i naprawdę się spisały. Nie będę w szczegółach ich opisywała ponieważ wszystko znajduje się na ich stronie internetowej http://vena-sklep.pl/
  • ccent 2017.08.22 [19:43]
    Z polskich firm mogę polecić Floslek, super fajne kremy i genialne serum rozświetlające
  • ppatent 2017.08.22 [19:47]
    Ja lubię jeszcze Efektimę, mają cudny olejek kokosowy.
  • gość 2017.09.05 [11:35]
    To koniecznie sobie sprawdź cienie do powiek od firmy Alilla, bez parabenów, silikonów i konserwantów. Bardzo dobre są usmiech.gif na pewno ci do gustu przypadną
  • gość 2017.10.13 [11:52]
    xxx

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...