Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martinella

SPOSOBY NA PIĘKNE WłOSY- Wasze recencje

Polecane posty

Witajcie, moje włosy jeszcze niedawno wyglądały 100 razy gorzej niż siano, w od września co miesiąc farbowałam włosy na czarno, w styczniu farbowałam je, aż 5 razy bo chciałam zejść z tego koloru( w tym rozjaśniacze i dekoloryzatory), uwiercie mi że na na same odzywki udałam 100 zł mając nadzieje ze coś mi pomoże;/ po 2 miesiącach od tego czasu doszłam do wniosku ze te wszystkie \"drogie\" odzywki znanych firm są przereklamowane, używałam wszystkiego wiec mogę wam co nieco polecić:) 1. Oliwa z oliwek- działa cuda- wystarczy co tydzień zrobić sobie z niej kompresik( owinąć ręcznikiem i pogrzać suszarką)- nie nadaje sie do włosów przetłuszczających się- raczej dla tych wysuszonych 2. Majonez! wystarczy przeczytać skład:) włoski są miękkie i lśniące (polecam kielecki-m chyba najlepszy do tego rodzaju kuracji choć ten zwykły za 2 zł tez nie jest zły) 3. Odzywka firmy malwa pollena/ gloria - kosztuje jedynie 5 zł a jest 100 razy lepsza od badziewi za 30:) problem w tym ze ciężko ja dostać http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/gloria-maska-do-wlosow-suchych-zniszczonych-farbowanych-p-4444.html?manufacturers_id=22 4.Niedawno odkryłam Amlę -puder do włosów- nie w Polsce nie jest jeszcze tak znany jak na zachodzie a szkoda bo włosy zyskują na zdrowiu ( http://www.helfy.pl/amla-puder-piling-do-wlosow) 5. Henna- po dwóch miesiącach od farbowania miałam spore odrosty, nie chciałam już ich niszczyć kolejnymi farbami dlatego tez zdecydowałam sie użyć henny (z obawą , gdyż nigdy nie farbowałam ziołowymi balsamami koloryzacyjnymi- w obawie kolor włosów)Henna działa jak odzywka, włosy są po niej grubsze , lśniące 6. HENNA WAX TREATMENT- odzywka dobra, lecz widziałam tylko efekty przy pierwszym użyciu, wg mnie maska z polleny jest lepsza:) 7. Olejek rycynowy-- włosy po nim były troszkę dziwne i nieco \"śmierdziały\" nie potrafiłam ich rozczesać bez pomocy odżywki- jednak nadaje ładny blask 8. Ocet jabłkowy lub spirytusowy do wpłukiwania- włosy pięknie błyszczą Drogie kafeteriuszki jeżeli macie jakieś sprawdzone sposoby na piękne włoski piszcie:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
uwazam ze ten temat jest godny podniesienia, jestem ZA takimi naturalnymi sposobami poprawiania kondycji wlosow, niz chemia w supermarketach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temam ok ale wątpie że się
utrzyma bo większość osób pisze o swoich sposobach na piękne włosy w topiku "PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY..." ale podniosę temat i napiszę moje sposoby a więc: -nafta kosmetyczna wcierana na 15 minut przed myciem, co prawda używam sporadycznie bo albo zapominam albo mi się nie chce :-p Nadaje włosom połysk i są bardzo miękkie. -jedwab do włosów na końcówki- często prostuję włosy a on je wygładza i nabłyszcza z masek do włosów polecam Placente z wyciągiem z łożysk, nie brzmi zachęcająco ale działa cuda, jest według mnie 10 razy lepsza od waxa, jako jedyna pomogła mi na wypadające włosy, jest super i do tego tania, litr tej odżywki kosztuje ok 15zł. Podaje linka http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=6099 jak widać, nie tylko mi pomogła :-) Polecam również z tej samej firmy krem mleczny do włosów- nie dość że pięknie pachnie to jeszcze super nawilża, do suchych włosów będzie w sam raz http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wzmocnienie włosów sugeruje zmienić dietę i pić pokrzywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokrzywa jest naprawdę niezła, działa również wzmacniająco na organizm. Ja bym jeszcze poleciła szampon i odżywkę biotebal do wypadających włosów. Jak dla mnie mocno poprawiły stan moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że jest szampon Biotebal. Korzystałam z tabletek i faktycznie rewelacyjnie się sprawdziły. Musze koniecznie go wypróbować. Gdzie go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam w aptece pod blokiem i jest dostępny w stałej ofercie. Możesz sprawdzić u siebie. Jak dla mnie działa i są efekty regularnego stosowania. Poza tym biotyna pobudza przyrost nowych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem wam tak: każdy ma inną strukturę włosów i u jednych konkretne specyfiki będą działać a u innych nie. Dlatego lepiej iść do trychologa na badania trychologiczne - w hair medica są teraz za darmo jakby ktoś był zainteresowany - i już w gabinecie specjalisty omówić zakres działań, aby mieć piękne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na włosy bardzo polecam tabletki biotebala z biotyną. Nie tylko włosy mi się ogólnie bardo poprawiły, ale też zaczęły szybciej rosnąć, bo biotyna właśnie pobudza ich porost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zawsze jesienią nasila się wypadanie włosów. Natomiast mam na to sposób. Stososwalam kiedys kurację plastrami dermastic. Przyklejałam je sobie na noc w okolce włosów, tak aby substancje aktywny wnikały do cebulek. Po takiej kuracji włosy są niesamowicie mocne i sprężyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja055
Niedawno odnalazłam swój sposób. Są to kosmetyki Great Lengths, które szczerze polecam! Ja stosuję kurację ultimate blond, ale mają również inne kosmetyki - do każdego rodzaju włosów i biokosmetyki. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda farba tak bardzo niszczy włosy. Polecam wypróbować cameleo omega, ma załączone serum z olejków, które chroni i pielęgnuje włosy podczas koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony proponuje olejek rycynowy do wcierania i Biotebl w tabletkach dla skutecznego wzmocnienia osłabionych i wypadających włosów. Mi po trzytygodniowej kuracji bardzo pomogło zadbać o włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę Wam polecić pewien produkt, bo zaczynam coraz bardziej być pod jego wrażeniem :) Może słyszeliście już o Jelly Bear Hair? Witaminy na włosy w postaci żelków. Ja stosuję je trzeci tydzień i zauważyłam, że coraz mniej włosów zostaje na szczotce :) Zanim dokonałam zakupu, przeczytałam mnóstwo opinii na ich temat i one ostatecznie mnie zachęciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorasa34
Tabletki nie są tak dobrze przyswajalne jak płyny - przynajmniej u mnie to tak działa. Od jakiegoś czasu łykam dwie łyrzeczki soku Salus ze skrzypu i co pierwsze rzuca się w oczy to objętość włosów plus lepsza kondycja końcówek. Wiadomo, że takich efektów nie osiągniesz po tygodniu, szykuj się raczje na miesiąc kuracji. Ale pomaga i co istotne - sok jest pozbawiony sztucznych dodatków, jest w pełni naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palerka233
Dobra suplementacja to klucz w zachowaniu pięknych włosów. Od siebie polecam Oeparol - przyjmuje regularnie od 3 miesiecy i widac znaczna roznice w stosunku przed/po. Dodatkowo ten suplement nie jest drogi, a bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa dieta, dobrze dobrane kosmetyki do włosów, zarówno szampon jak i odżywka. Trzeba dobierać pod rodzaj włosów, dobrze, żeby nie miały tych wszystkich sls i pegów. Ja na wiosnę i jesień wzmacniam swoje włosy Biotebalem, to dobra i skuteczna metoda. Zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu i osłabieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten biogóownal przestał się sprzedawać, czy jak? bo jak inaczej wytłumaczyć, że tak nim kretyńsko spamujesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesha
sporo dobrego słyszałam na temat olejowania ale ja na przykład kompletnie nie mam czasu na tak badz co badz czasochłonne zabiegi. Ale i na to jest rozwiązanie :) Kupiłam sobie olejek arganowy z Inoaru i używam go regularnie od kilku dobrych miesięcy. Włosy są mocno nawilżone, wyraznie odżywione i takie pełne blasku. Kosmetyk w ogóle nie obciąża także spokojnie może być stosowany także przy wlosach bardzo cienkich ( tak jak moje ;p ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigin
Każde włosy są inne i wymagają innego podejścia, z tego powodu trzeba uważać przy wyborze fryzjera, bo nie każdy bierze to pod uwagę. Ja chodzę tylko do https://hairrepair.pl/ w Koszalnie, bo wiem, że przykładają się do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1

mi bardzo fajnie odpowiada do włosów z babyliss curl secret, nie niszczy tak włosów jak normalna lokówka. Jakis czas już jej używam, niestety moja praca wymaga tego zebym zawsze miała ładnie ułożone włosy,a tak to używam olejków naturalnych do włosów, żeby je wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie kondycja włosów znacznie się poprawiła, odkąd regularnie stosuję olejki. na szczęście dla mnie są w sklepach dostępne już też farby z olejkami (np. cameleo omega), które poprawiają kondycję włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się najlepiej sprawdzają oleje naturalne, nakładam 3x na tydzień przed myciem głowy na klika godzin. Na rezultaty trzeba trochę poczekać, ale warto. Wlosy są mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×