Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KasiaaaaP

Suchy, męczący kaszel! pomocy

Polecane posty

Gość KasiaaaaP

Witam! od tygodnia męczy mnie suchy kaszel. Przez pierwsze trzy dni pojawiał się tylko wieczorem, a w dzień nie kaszlałam. Teraz kaszle cały dzień, w nocy jeszcze bardziej się nasila. Poza kaszlem nie mam żadnych objawów... nie boli mnie gardło, nie mam kataru. Co to może być? jak sobie pomoc? Piję syropy i robię sobie inhalacje z soli fizjologicznej, lecz to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Powiedz cos wiecej o sobie,palisz papierosy masz refluks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Moze miec wszystko ,ale nie mamy zadnych danych o pacjentce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaaP
Mam 18 lat, nie palę... raczej nie mam problemów ze zdrowiem. Ale ten kaszel bardzo mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No to moze byc alergiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Lekarz tu nic nie pomoze,bo najlepszym lekarzem jest sam organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowy szał/
ale ją alergizuje, pewnie ma jakiegoś paskuda w ciele, pomogą tutaj naturlane środeczki takie jak czosnek, cebulka, herbatki ziołowe i przydało by się troszkę oczyści organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Najpierw trzeba znalezc zródło tego kaszlu moze masz spalona sluzówke gardła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowy szał/
no ból łba i kaszel to samo mówi za siebie, że organizm chce się pozby jakiegoś syfu, zrób sobie głodówkę trzydniowa i bedzie lpeiej, albo mono diete. Ręcze za to głową. i Ten czosnek jedz, może już wsunac ze 2 zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Oj nie bardzo czosnek bo jak bedzie spalona sluzówka to czosnek jeszcze bardziej ja podrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaaP
czekam na poważne porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No cały czas masz powazne porady,ale za mało wiemy o Tobie zeby trafnie podac przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmak1981
pobierz sobie w dzień http://mojaptekarz.pl/003292/flegamina.htm tylko ostatnią tabletkę weź kilka godzin przed spaniem, bo inaczej nie uśniesz. natomiast na noc coś wyciszającego np. acodin - tylko nei przedawkuj, bo możesz mieć po nim niezłe jazdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj pamietam te kaszle nocne ,ale ja mam astme juz Ci pisze co zlagodzi objawy ogrzewanie w domu wysusza powietrze kup sobie nawilzacz powietrza jak nie masz kasy albo Ci szkoda to powies na noc bardzo mokre reczniki na grzejnik i spij z otwartym oknem ,zeby bylo swieze powietrze. ja mam jeszcze inhalator do inhalacji jak nie masz tego to ,zeby zwilzyc przelyk mozesz wlac goracej wody do miski przykryc sie recznikiem jak masz to wlej wode sol fizjologiczna kup tez syrop na kaszel suchy najgorzej jest w nocy jak sie rozgrzejesz w lozku w pokoju gorace suche powietrze wiem jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie udaj sie do lekarza ,bo teraz jest kaszel potem przejdzie ci na oskrzela a nie baj boze na pluca zrob tak jak Ci napisalam zobaczysz ,ze bedziesz czula sie lepiej i posprzataj pokoj czyli zetrzyj kusz jak masz wykladzine wypierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem kaszlu stale mam do czynienia z synkiem. do tej pory stosowałam domowe sposoby ale nie pomagają. A po kaszlu zawsze sa zatkane zatoki i taki flegmatyczny kaszel. I tak w kółko juz od 2 lat. Zaczełam szukać sposobow na wzmocnienie organizmu. Natrafiłam na taki w syropie Biovilon. Szukałam opinii i są podzielone. Ale wolę tu was się poradzić. Co o nim sądzicie? Czy dziecku które ma 4 latka moge podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmaaaaaaaaaa
odkrztuś trochę flegmy i daj do badania na posiew i antybiogram, bo być może potrzebny będzie antybiotyk. Po wyleczeniu stosuj terapię Gersona. Masz tu kilka linków: http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lewatywa_-_jak_to_zrobic_cz2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaxxxxxx
tez mam co 2h kaszlu tak mnie meczy ze juz mam dosc najgorzej jak na ulicy czy w sklepie mnie dopadnie kaszel masakra.w gardle drapie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaa
witam ! chciałabym zapytac o finał problemów z suchym kaszlem,trochę póżno,ale mój ojciec załapał się na identyczne objawy i próbujemy cos zaradzic pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam inhalacje, są bardzo skuteczne i najprostsze do zastosowania. Jeśli kaszel utrzymuje się kilka dni proponuję przeciwzapalny fosidal, powinien sobie poradzić. Jeśli kaszel się nie zmienia, ma charakter napadowy, szczekający trzeba iść do lekarza. Czasami kaszel świadczy o alergii a nie infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w internecie urządzenie Sanity Simple już prawie pół roku temu i działa fajnie. Inhalacja jest szybka, ale też dokładna. W tym sensie, że lek dociera do płuc, nie osadza się gdzieś po drodze, bo wtedy taka terapia byłaby bez sensu. A niestety sporo inhalatorów wytwarza właśnie lipną mgiełkę, w której albo nie ma leku, albo jest na tyle duży, że zatrzymuje się na górze dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka22s
Mi pasuje inhalator Alergia Stop. Obsługa jest intuicyjna można sobie łatwo oddech do urządzenia wyregulować. Szeroki zakres terapii – stany zapalne, bronchit, mukowiscydoza, przeziębienia...można się tym sprzętem leczyć z większości chorób które mają jakiś związek z drogami oddechowymi. Cena niezła, w zestawie filtry, maski dla dorosłych i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katpio
Według mnie najlepszym lekiem na suchy kaszel jest levopront http://levopront.pl/ i u nas w przychodni lekarze tylko to przepisują ale wcale się nie dziwię bo jest on na prawdę skuteczni a w dodatku szybko przynosi ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na taki męczący kaszel pomógł przeciwzapalny fosidal. Szybko ataki kaszlu złagodził i po krótkim czasie wróciłam do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do zwolenników syropu Levopront http://levopront.pl/. Jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o suchy kaszel. Do tego jest bardzo bezpieczny bo nie wpływa na działanie układu nerwowego a kaszel hamuje w drogach oddechowych. Nie wchodzi w interakcje z innymi lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsze są nebulizacje z lekó, takich jak benodil, który szybko leczy stan zapalny i dziecko dochodzi do zdrowia, nie ma powikłań, ani antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fosidal, czyli syrop przeciwzapalny. Naprawdę pomaga i przy suchym, i przy mokrym kaszlu i do tego hamuje rozwój infekcji, a nie tylko łagodzi objawy kaszlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×