Odpowiedz na ten temat

Terapia tlenem

• gość 2016.06.13 [11:29]
    Słyszałam, że po terapii tlenem następuje poprawa cery i w ogóle kondycji skóry? czy to prawda?
  • gość 2016.06.22 [16:49]
    Mi tlenoterapia bardzo pomogła na trądzik, którego nie mogłem wyleczyć. Jestem żywym przykładem na to, że tlen działa. Jak mieszkasz w Wawie, to podjedź na Sienną, do Atamedu. Oni tam maja komory hiperbaryczne.
  • szafrran 2016.06.23 [18:50]
    nie słyszałam o tym ale chyba czas się zainteresować jak cera się tak poprawiausmiech.gif pierwszy krok za mną to zwalczyłam trądzik tabsami iqface ale jeszcze pozostały ślady i drobne niedoskonałości więc trzeba by podejść do tego jakoś z zewnątrz chyba.
  • gość 2016.08.09 [12:54]
    Moja babcia jeździ do atamedu ze zmianami reumatycznymi. Po kilku sesjach mówi, że mniej ją rwą ręce. Więc moim zdaniem to działa!
  • gość 2016.08.26 [08:33]
    Potwierdzam, to działa na skórę rewelacyjnie. Mam 30 lat i ciągle problemy z trądzikiem, a tlenoterapia bardzo mi pomogła. W Warszawie mogę polecić Atamed, innych nie znam.
  • kamilaolczyk33 2018.09.18 [15:08]
    ja polecam tlenoterapię w ATAmedzie usmiech.gif Po każdym zabiegu czułam się o niebo lepiej! Skóra promienieje, bo tlenoterapia działa odmładzająco na skóręusmiech.gif
  • Alicja L 2018.10.11 [14:49]
    Jeśli ktoś ma faktyczne problemy skórne to polecam Vimed w Wwie.
    Ja cierpię na łuszczycę i jestem po 5 zabiegach i już widzę dużą różnice. Pan Maciek który obsługuje komorę jest ratownikiem medycznym, a sam zabieg jest bezpieczny,bezbolesny, wręcz odprężający usmiech.gif
    Można także skorzystać z konsultacji lekarskiej, jeśli ktoś jak ja ma jeszcze inne schorzenia i chce się upewnić że może.
    Ps. na oparzenia też dobrze działa, bo niestety przypadkowo wyjmując blachę otarłam się o piekarnik :/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...