Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie taka jaka

zabiegi u kosmetyczek a trądzik??? jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość nie taka jaka

czy kosmetyczka może pomóc? efekty opłakane czy wręcz przeciwnie?a może domowe sposoby to mimo wszystko lepsze wyjście? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz kosmetyczce
ja kosmetyczke chyba bym odradzala. Co prawda tradzik mam niewielki, za to duzo zaskornikow z ktorymi sama sobie nie umiem poradzic. Wiec w zeszlym tygodniu poszlam do kosmetyczki. TO co ona mi zrobila to sie w glowie nie miesci. Skore na policzkach, najblizej nosa normalnie mialam cala opuchnieta i lekko sina- tak sie nade mna pastwila :( Minal tydzien a ja dalej skore mam zanieczyszczona, do tego pelno strupkow... beznadziejnie. Nie wiem czy to tylko ja trafilam na taka darmena kosmetyczke czy kazda tak robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
najpierw wylecz tradzik u dermatologa ... do kosmetyczki to dopiero bez syfow wiem cos o tym bo kilka lat temu chodzilam do kosmetyczki a teraz moja buzia swieci bliznami ... najpierw powinnam byla isc do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym raczej odradzała...
kilka lat temu miałam problemy z trądzikiem i najpierw chodziłam na zwykłe oczyszczanie, potem na kilka zabiegów, nienajtańszych na tamte lata, które miały mnie z tego wyleczyć... no i praktycznie tylko wyrzucone w błoto pieniądze, o bólu nie wspominając ;) dopiero później wizyty u kosmetyczki, maści i witaminy pomogły i czasami tylko coś wyskoczyło, ale poprawa znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym raczej odradzała...
ale namieszałam... miało być, że dopiero później wizyty u DERMATOLOGA..., a nie kosmetyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego ja regularnie co 3 -4 miesiace robie czyszczenie mechaniczne u kosmetyczki i jestem bardzo zadowlona>gdybym nie oczyscila twarzy u kosmetyczki to bym pewnie w syfy obrosla.Zalezy na jaka kosmetyczke trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka jaka
dzięks za wypowiedzi...ja mam w sumie zanieczyszczoną skórę ale boję się że kosmetyczka mogła by mi to rozdraznić, i porobiły by mi się syfy ogniste...myslałam nad peelingiem kw. owocowymi...lecz odstręcza mnie wizja poparzenia, popsucia naczynek etc. niby bym chciała a jednak nie ufam kosmetyczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim oczyszczanie boli jak diabli.Pierwszy raz mialam pecha - kosmetyczka mi pazurami wyciskala! Do tej pory mam wielka dziure naa policzku (cale zycie sobie wyciskam i nigdy nie zrobilam blizny!). Teraz mam fajna kosmetyczke,wyciska takim narzedziem i nie rusza niedojrzalych pryszczy.No i po wizycie moge isc do pracy - nie mam zmasakrowanej buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem kosmetyczka
i zabiegu mechanicznego oczyszczania nie polecilabym kazdemu. Jesli masz delikatna, naczynkowa skore wybierz oczyszczanie ultradzwiekami, tzw. peeling kawitacyjny (osobiscie bardzo go lubie i polecam z wlasnego doswiadczenia). Wiekszych pryszczy nie usunie, ale z plytkimi zaskornikami sobie poradzi. Jesli masz bardziej zanieczyszczona buzie, ale bez zmian zapalnych (ropnych) to polecam mikrodermabrazje u dobrej kosmetyczki, ktora odpowiednio dobierze glebokosc zluszczania do Twoich problemow i typu skory. Kwasy rowniez sa godne polecenia. Ale wracajac do tradycyjnego oczyszczania. Taki zabieg u dobrej kosmetyczki nie uczyni spustoszenia i moze byc wykonywany nawet w przypadku cery wrazliwej. Ale podkreslam, DOBRA kosmetyczka to podstawa, jesli nie masz do niej calkowitego zaufania - zrezygnuj z tego zabiegu. Widzialam juz wiele zmasakrowanych cer, ktore staralam sie jakos ratowac, tak wiec ostrzegam. Jesli zauwazysz u niej dlugie paznokcie, to od razu uciekaj. Powinna tez zachowac najwyzsza higiene podczas zabiegu czyli: -dezynfekcja skory twarzy oraz skory rak kosmetyczki przed zabiegiem -rozpulchnienie skory specjalna maska przes zabiegiem -w czasie zabiegu co jakis czas kosmetyczka powinna dezynfekowac rece, chyba ze oczyszczanie bedzie trwalo wyjatkowo krotko -absolutnie nie powinna tego robic golymi rekoma. Powinna uzywac rekawiczek jednorazowych a palce dodatkowo zawinac w chusteczki higieniczne, zmieniane co jakis czas -jesli kosmetyczka bedzie chciala nakluc skore w celu usuniecia np. prosakow to koniecznie dopilnuj zeby byla to igielka jednorazowa (kazda igla jest zapakowana w folie i przy Tobie musi byc rozpakowywana) -po zabiegu skora musi byc zdezynfekowana (d'arsonwalizacja - pomijana czesto w gabinetach) i ukojona (maseczka z alg na przykald) I wazna uwaga. Jesli posiadasz ropne wypryski absolutnie!! nie oczyszczaj twarzy u kosmetyczki i nie wyciskaj pryszczy samodzielnie bo moze to doprowadzic do rozniesienia infekcji. Tu potrzebny jest dermatolog, a kosmetyczka powinna w takim wypadku odmowic zabiegu i poinformowac klienta o tym, ze z takimi problemami poradzi sobie tylko i wylacznie lekarz. Konkurencja rosnie, wiec coraz wiecej jest odpowiednio wykfalifikowanych kosmetyczek, ale warto wiedziec jak powinno to wszystko wygladac i tego wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tardzij jest delikatny-NIE ROPNY-to czyszcenie mechaniczne u kosmetyczki co3-4msc jak najbardziej wskazane.Oczyszcza buzie,a jesli gabinet jest dobry to kosmetyczna zaserwuje Ci serie zabiegow oszywiajacych skore twarzy.ja robie czyszczenie reguralnie bo sam dermatolog mi to zaleca takze nie sluchaj ze to jest szkodliwe chcociaz wiem ze rozne opinie sa na ten temat;] Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joella82
mi kosmetyczka bardzo pomogła, jest bardzo profesjonalna i higieniczna! Dzieki niej mam gładką buzię. Bardzo bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleanor
Zabiegi u kosmetyczki mogą bardzo pomóc w pozbyciu się trądziku - trzeba tylko trafić w dobre ręce. Więc apeluję - czytajcie na stronie internetowej gabinetu co obejmuje zabieg przeciwtrądzikowy. Dobrze, żeby zawierał peeling, serum oraz oraz witaminę C. Tu macie opis takiego zabiegu: http://www.medycynaestetyczna.com/kosmetyka/zabiegi-na-twarz/przeciwtradzikowy Oczywiście nie można zapominać o konsultacji z dermatologiem i można się też ratować domowymi sposobami, np. maseczkami z drożdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elleanor, a niby dlaczego ma zawirać wit.C? Ja mam zabiegi na trądzik np. na bazie naturalnych alg z Thalgo albo z Focus Essence i nie ma w składzie witaminy C a jednak działają :) Przy usuwaniu blizn potrądzikowych polecam mikrodermabrazję korundową. Odradzam wszystkim mikrodermabrazję diamentową. Inna sprawa, że po co ktoś odpowiedział na wątek z 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszka456
W moim przypadku- efekty były zdecydowanie niekorzystne. W jednym z salonów w Opolu zniszczono mi cerę :/ Zdecydowanie zwykły peeling brzoskwiniowy z hb przyniósł lepsze efekty. Zabiegom w salonach mówię stanowcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszka, pewnie byłas na jednym zabiegu za 30 zł u kosmetyczki w piwnicy, a chciałaś efekty jak po serii zabiegów po 150 zł za zabieg. Może napisz coś konkretnego, a nie ze zniszczono ci cerę. Nawet jak Ci zniszczono, mogłas domagac sie odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oczyszczanie manualne u kosmetyczki składa się kilka zabiegów. Maska rozgrzewająca, peeling, masaż twarzy i jeszcze kilka ale nie pamiętam co to było konkretnie. U kosmetyczki spędziłam ponad 2 h, zapłaciłam 200 zł i po 4 h od wyjścia z gabinetu nie było widać śladów po oczyszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnestia
robie własnie kwas salicylowy w krakowskim Laime bo się trochę reklamowali i jestem zadowolona, a mam w sumie taką skóre tłustawą i przezde wszytskiom "zasyfiona" że tak to ujmę i to mi pomaga, trafiłam na mądrą pania kosmetyczkę, nawet si ę okazało że jest inżynierem technologii chemicznej więc tym bardziej jej ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczanie manualne to przestarzała metoda oczyszczania, która uszkadza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, są kwasy, mikrodermabrazja, ultradźwięki. Ręczne wyciskanie uszkadza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy do roku chodzę do kosmetyczki na oczyszczanie. Pani kosmetyczka zawsze mi powtarza, że bardzo ważna jest pielęgnacja domowa. Dlatego kupuję salonie żel do mycia twarzy i maskę oczyszczającą Hildegard Braukmann, dzięki tym kosmetykom moja skóra nie jest już taka zanieczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent natura
kochane wyciskanie jakikolwiek wągrów itp samemu w domu ,szczególnie ropnych nie polecam. Jak ktoś ma poważne zmiany to powiem poszukać dobrego dermatologa a dermatolog poleci dobrą , sprawdzona kosmetyczkę i wspólnymi siłami pozbędą się tego co nas szpeci. Wiem co mówię . Znalezienie dobrej kosmetyczki i dobrego dermatologa to jest problem. W Lublinie mam namiar na takiego , który z mojej nastoletniej córki zrobiła śliczną dziewczynę , która pozbyła się kompleksów pokazywania twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno to też zależy jak bardzo poważny jest problem, jaki zabieg i gdzie się udamy. ja byłam na zabiegach laserowych w Dermedzie i bardzo jestem z tych efektów zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam regularnie i do dermatolog i do kosemtyczki. on mi lekarstwa i masci dawał, a ona dobierała zabiegi, które współgrają z leczeniem. wazne by wybrać właściwego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama47
moja córka ma cerę trądzikową i ciężka do wyleczenia. Sporo informacji jest odnośnie terapii laserowej.Znajoma poleciła gabinet medycyny estetycznej Wellderm we Wrocławiu i tam na pierwszej wizycie pani doktor zleciła alternatywny dla terapii laserowej hydroabrazję.Termin zabiegu wyznaczy jest na koniec miesiąca i zobaczymy z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre dla cery tłustej i trądzikowej są zabiegi z kwasami S-Peel. Moja córka miała problem z trądzikiem i bardzo jej to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODMAWIAM kosmetyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy: jaki trądzik, jaka kosmetyczka itp. Ja akurat miałam taki trądzik, który nie wymagał leczenia dermatologicznego. Wystarczyła mi seria kwasów, nie powiem jakie to były kwasy bo nie pamiętam nazwy. Mogę tylko polecić salon Beauty Premium i pracującą tam panią kosmetolog Izabelę. Po jej zabiegach trądziku już nie mam, sporadycznie wyskoczy coś przed okresem. Jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kaboniks
Wystarczy seria zabiegów na cerę i ją sobie odmienicie. U mnie to było kilka wizyt w Beauty Center Józefów. Później sama stosowałam zabiegi, które miały za zadanie wzmocnić moją skórę, dbałam o nią solidnymi kosmetykami i efekty rzeczywiście nadeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×