Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćććć

Biała Kurtka

Polecane posty

Gość gośćććć

Dziewczyny co myślicie o białych kurtkach na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezbyt mi się podobają, zresztą raz białą przymierzam na zimę i mi kompletnie nie pasowała, źle się w takiej czułam, wolę jednak standardowe - czarne, szare, brązy, ciemne zielenie ;) ale rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymierzałam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupiłam. To był idiotyczny pomysł. Po tygodniu od prania rękawy są całe brudne. Ciąglę muszę ją czyścić. Po jednym sezonie noszenia, tego brudu w ogóle nie da się usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
"Ja sobie kupiłam. To był idiotyczny pomysł. Po tygodniu od prania rękawy są całe brudne. Ciąglę muszę ją czyścić. Po jednym sezonie noszenia, tego brudu w ogóle nie da się usunąć. " Czyli co? Twoim zdaniem biała kurtka to tylko na jedną zimę i do pieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze inne kurtki, płaszcze na zimę? Biała kurtka nadaje się tylko na spacery w miejscu, gdzie jest czyste powietrze - gdzie takie jest w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedna biała z lumpeksu. Nie chodzę w niej. Może ja zafarbuje. Podobno są barwniki do użycia w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ponieważ kurtkę kupuje się na więcej niż jeden sezon, lepiej wybrać ciemniejszy kolor. Puchówka po kilku praniach straciła całe ciepło, wygląda jak psu z gardła, a na dodatek ma głęboko wtarty brud, którego nie da się już usunąć. Oddając za każdym razem do pralni, przekroczyłabym dwukrotnie wartość kurtki. Jakbym użyła mózgu przed zakupem, to bym wzięła coś ciemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Kurcze a mi się tak strasznie podobają białe kurteczki. Nooo ewentualnie różowe (ogólnie jasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość niepraktyczne rozwiązanie. Ja bym się na białą kurtkę nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka. Zlejesz się ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić coś ciemnego, zimą biała kurtka po tygodniu będzie szara od brudu. https://hwesta.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×