Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasson55

Kolorowe skarpetki do garnituru

Polecane posty

Gość Tomasson55

Hej. Szukam porady i opinii odnośnie noszenia kolorowych skarpetek. Zbliża się wesele mojego przyjaciela. Piękny lokal, doborowe towarzystwo. Chciałbym wyglądać niebanalnie. Co sądzicie o założeniu kolorowych skarpetek do garnituru w tym dniu ? Może nie koniecznie całkiem kolorowych, ale takich wizytowych z nutą fantazji. :) Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiscie sie to podoba,pod warunkiem,ze garnitur jest w stylu sportowej elegancji. Do zwyklego,klasycznego raczej nie bedzie to dobrym polaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to forma przełamania schematu, dlatego rodzaj garnituru chyba nie ma tutaj znaczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jeżeli są elementem spójnej stylizacji , nawiązują kolorem do tego co jest powyżej pasa - koszuli , poszetki lub krawata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasson55
Dożyliśmy wręcz czasów, w których do skarpetki dobiera się inne elementy stylizacji heh :) Mam dylemat czy wybrać większe kolorowe grochy, czy takie drobne groszki. Ciemno niebieski garnitur, brązowe buty, do tego muchę i skarpety chciałbym skomponować w podobnej kolorystyce. Już mam jedne upatrzone skarpety i chyba zdecyduje się na większe grochy. Co myślicie o moim pomyśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki w groszki i gładka mucha albo odwrotnie. Nie przesadź, bo zamiast niebanalnie, możesz wyglądać komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomsson tylko nie przesadź za bardzo z tymi kolorami, może zacząłbyś po prostu od jakiejś rzucającej się w ozy poszetki i krawata. Bo jak przesadzisz to się możesz ośmieszyć, zwłaszcza z tymi kolorowymi skarpetami. Ps. jak szukasz pomysłu na koordynację kolorystyczną może ci pomóc blog Jana Adamskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasson55
RagnarLothbrok ... na Odyna ! Przecież tak samo mogę się ośmieszyć poszetką czy krawatem ! :) Skarpetki mniej widoczne poza tym. Jana Adamskiego znam rzecz jasna i śledzę jego blog, ale to nie oznacza, że ma być dla mnie guru. Interesują mnie opinie innych ludzi. Jestem nastawiony psychicznie na te skarpety i już ! :) heh princessjasmine ... Ty mnie rozumiesz ! :) Księżniczko :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystko będzie dobrze dobrane, to może wyglądać świetnie :) Na pewno zostaniesz zapamiętany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximka06
haha to dobry pomysł, ale duzo zalezy od samego garnituru :) Jak kupilem uszyty na miare od spilliaert.com to muszę przyznać, że większość kolorowych pasowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4747749
Jak szukasz skarpet fajnych to polecam Sklep INTENSO SKARPETY, wpisz sobie w Google, pozdrawiam Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamowilam w niedziele małż byl w pracy skarpety ze sklepu https://sklepintenso.pl/ i przyszly dzisiaj kurierem wieczor to do tej pory sie smieje i wszystkie juz przymierzal bo box mu zamowilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie https://takapara.com dostawa też jest mega szybka, a wybór wzorów chyba jeszcze większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Uważam, że kolorowe skarpety do garnituru to bardzo fajny dodatek. Lubię, gdy faceci bawią się w ten sposób modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Byłem ostatnio w Pako Lorente po garnitur i pani się mnie zapytała, czy nie chciałbym sobie dobrac skarpetek. Przyniosła mi takie kolorow....No szczerz nie wiedziałem, co o tym myslec, wiem ze taka moda i w ogóle...ale wziąłem je i jak poszedłem tak na spotkanie to zrobiłem furore. Coś w tym jednak jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×