Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Primaveraa

Portfele WOJAS

Polecane posty

Gość Primaveraa

Zbliżają się urodziny mojej mamy i chciałabym kupić coś fajnego. Kiedyś mówiła, że w Wojasie widziała fajny, czerwony, skórzany portfel. Znalazłam go na ich stronie : https://wojas.pl/produkt/19455/czerwony-damski-portfel-5935-55 Może ktoś z Was miał lub ma taki portfel i może powiedzieć jak się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotkaa99
Ja mam taki samo model tylko czarny i jest spoko. Dobre wykonanie, bo nigdzie nie wystają jakieś nitki czy tego typu rzeczy. Koledze na osiemnastkę kupiliśmy męski portfel i z tego co wiem też jest z niego zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ten model akurat, ale mam inny portfel z wojasa i mam go już kilka dobrych lat, a to o czymś świadczy. Na prawdę świetna jakość, nie żałuję, że w niego zainwestowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabfysia
Ja też mam taki czarny i szczerze polecam. Solidnie wykonany i wygodny ;) mam go już długo i nic się nie dzieje z zamkiem - nie zacina się, zamykanie dobrze "łapie" także śmiało kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dokłądnie ten portfel! Jest mega, jestem z niego bardzo zadowolona :))))) Wojas ogólnie robi bardzo dobre jakościowo rzeczy. I buty i torebki i portfele i wszystkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfele z Wojasa ogólnie sprawują się bardzo dobrze. Bo to po prostu dobra marka. Buty, torebki i inne dodatki też są bardzo solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prezent dla mamy to mogę ci polecić fajny sklep https://www.ladystyl.pl/ Mają duży wybór galanterii skórzanej w tym portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×