Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elwiral821

Zegarek na walentyki

Polecane posty

Gość elwiral821

Czy myślcie, że zegarek będzie dobrym prezentem dla faceta na walentynki? chciałabym kupić coś praktycznego, co mu się przyda, a akurat wiem, że planuje sobie kupić zegarek i wiem jaki :) widziałam taki sam jak chce marki Avi-8 na e-zegarek.pl , co sądzicie czy warto iść w tym kierunku z prezentem czy kupić coś mniej praktycznego a bardziej "romantycznego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolał anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbook normalnie aż ręce opadają. Nie masz kobiety która spelnilaby twoje marzenia? Tylko po forum szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kobietę ale bez analu bo się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boi się, haha. Jakby naprawdę ciebie kochała to by się nie bała. Ja też z moim starym się bojem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może też sobie gdzies wyskoczycie, na przykład na włoskie jedzenie? Jeśli chodzi o Kraków to najlepsze moim zdaniem maja w Da Marco na ulicy mogilskiej. Zawsze dbaja o to żeby składniki były świeże, jest miło i bardzo rodzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w temacie zegarków to ja polecam te od Daniela Wellingtona, proste, klasyczne, trwałe i pieknie prezentuja sie na ręce, nawet te w w wersji dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edekson
Daniel Wellington niezłe zegarki :) sam posiadam jeden i bardzo sobie chwalę, Twój facet powinien być zadowolony jeżeli wybierzesz ładny model pasujący do jego gustu. Poszukaj w http://e-zegarek.pl/ te Avi-8 też niezłe, czytałem ostatnio na jakimś blogu o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze tak. Możesz też zastanowić się nad zegarkiem-pulsometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubi zegarki to jak najbardziej tak. Ja np. nie noszę - wystarczy mi w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek spoko, ale myślę, że warto też wybrac się razem na jakąś fajną kolację :) My właśnie bylismy z mężem w Starej Zajezdni na pysznym jedzonku i kieliszku wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanakja
Zegarek słuzy nie tylko do sprawdzania godziny, to tez dobry element bizuterii, dodaje elegancji, klasy. Ja dostałam od chłopaka taki ładny minimalistyczny marki Anne Klein :) chciałam sobie go kupić w przyszłym miesiącu z e-zegarek.pl , chłopak mnie uprzedził i taki prezencik sprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonia25
dokładnie, zegarek to tez bardzo ważny element biżuterii :) ja planowałam mojemu chłopakowi na walentynki kupić zegarek, ale fundusze nie pozwoliły i przerzuciłam ten pomysł na prezent urodzinowy - dzięki za namiary na sklep e-zegarek, poszukam tam czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×