Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z_Londynu__

Cyfrowy Polsat przestal dzialac - dlaczego?

Polecane posty

Gość Z_Londynu__

Witam. Chcialam sie zapytac Was czy ktos moze ma podobny problem. Z dnia na dzien moj cyfrowy polsat przestal odbierac kanaly. Normalnie odbieral od paru miesiecy, nigdy nie bylo problemu. Sprawdzalismy talerz, dekoder, kable, wszystko. Inne programy te nie zakodowane, np. BBC World, chodza bez problemu. Tylko zakodowane nie odbieraja. Dodam ze wszystko jest w Polsce oplacone. wiec to nie jest ten problem. Ktos mial podobnie? czy cyfrowy polsat zmienil czestotliwosc? Czy moze zablokowal mozliwosc obierania programow za granicami Polski? Dziekuje za uwagi. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACTA już działa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkamala
Hey!Ja mam to samo!!Tez jestem z UK:).Dzwonilam tam wczoraj,bo tez mam oplacone z gory,facet pow ze pusci ponownie sygnal,mam czekac 3 godziny,ale dalej nie mam niektorych kanalow:(:(.Dzis bede ponownie tam dzwonic,niewiem co jest:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_Londynu__
o to widze, ze problem nie tylko mnie dotyczy ;-) U mnie przestalo odbierac od jakis 3 dni. Ten facet z ktorym rozmawialas to jakis przedstawiciel Cyfrowego Polsatu? Mowil dokladnie w czym jest problem? i czy to ogolny problem dla odbiorcow z zagranicy? czyli rozumiem ze skoro sygnal pusci za 3 dni godziny to wszystko wroci do normy????? Dzieki za odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkamala
Tak,dzwonilam do PL,do Polsatu i pytalam,on mi powiedzial,ze u mnie na lini jest wszystko ok,pelen zasieg itd,ale mimo to puscil mi jescze raz sygnal,mialam czekac 3 Godziny ,to bylo wczoraj i nadal nie mam poniktorych kanalow:(. A Ty wogole nie masz kanalow??Bo ja mam,ale co kilka dni mi znikaja,np wczoraj rano znikl mi Cartoon,wczesniej TVN Style,Tvn 24,TLC...a mam to w pakiecie...ten facet tez byl zdziwiony ze nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
resetowaliscie calkowicie dekodery?? trzeba wylaczyc z pradu, etc odczekac pare minut i wlaczyc wszystko, moze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkamala
TAK,recytowalam...wylaczalam z pracda,potem karte i dalej nic:(.Dziwne to jest .wieczorem zamierzam tam znow zadzwonic,dam znac co mi powiedza... A powiedzcie mi,bo tak do konca niepamietam,czy biorac kontrakt oni z polsatu wiedza,ze on jest w uk???Bo to dawno bylo i niepamietam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_Londynu__
zabkamala, nie mam wogole polskich kanalow, nie mam zadnych zakodowanych, tylko darmowe mam (np. BBc World, Euronews, France24). A wiec u mnie nie jest nawet tak jak u Ciebie, ze raz sa raz znikaja... Probowalam wszystkiego, wylaczyc z pradu, wlaczyc ponownie, wyjac karte z dekodera, ustawic talerz. Sygnal jest swietny swoja droga, tak pokazuje, ale na programach wyswietla sie 'scrambled channel' co nie powinno miec miejsca, bo wszystko jest oplacone.... Chyba sama zadzwonie do nich do Polski i zapytam bo juz nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wcale nie 16
ja mam cyfrowy polsat wszystkie kanały wiec dzwoncie do biura obsługi to jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_Londynu__
a ja dzisiaj 4 dzien z rzedu nie mam i mnie szlag trafi, bo wszystkiego probowalismy z mezem, wyjac karte, wlozyc z powrotem, talerz ustawic, itd. i nic. dzisiaj zadzwonie do biura obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkamala
Witam:). Ja wczoraj jzu zalatwilam,masakra z nimi...najpierw powiedzieli mi,ze mam najnizszy pakiet,a place za wyzszy :).,potem ze kanaly mam miec,a na koniec okazalo sie ,ze ktos od nich zmienil mi na mmniejszy pakiet!!!Glaby,ale juz jest ok,poprostu zmienil mi automatycznie na pakiet,ktory oplacam faktycznie... A Ty _z Londynu_ dzwon do niech,bo to zewogole nie macie to to dziwne strasznie...POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
ja tez tak mam od kilku dni :( \ Tylko ,ze u7 mnie nie ma w ogóle sygnału nic zero na pasku a antena nawet o milimetr nie została poruszona.kable sprawdzone dzis tam dzwonie bo co chwile coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boru
Czytam,że kilka osób miało problem z odbiorem Polsatu kilka miesięcy temu.Ja mam podobny problem obecnie.Wczoraj nagle wszystko zniknęło.Sprawdziłem kable,antenę i co się dało i nic.Mieszkam w Holandii.Czy miał ktoś podobny problem i jak go rozwiązać? Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_n
CzescWam niestety i ja od kilku dni nie mam programow dziwonilismy do biura obslugi rowniez mi powiedzieli ze jest wszystko oki z moja umowa a telewizji jak nie bylo tak nie ma nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mamy taki problem mieszkamy w BRD i od pewnego czasu znikaja programy z pakietu (oplaconego)Polsatu... od 01.10.15 odbieramy tylko TVN-y i kilka nie polsatowskich..! Czy juz cos wiadomo blizej na ten temat..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją we Francji mieszkam.wciśnięcie na pilocie ten czerwony przycisk.sprawdzenie jakąa sila sygnału .i wtedy trzeba antena poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówic cyfrowy polsat przez internet z tej strony -->>>http://allsh.net/Lh08X Jest teraz dobra oferta do 6 miesięcy za 0zł , omijajcie punkty sprzedazowe bo pobierają prowizje najlepiej zamówić przez neta macie wówczas najlepszą ofertę programów i ceny -->>> Ja tam wole NC+ masz super kanały filmo takie jak canal+ najnowsze filmy bez chodzenia do kina mozecie zamówić tu -->>>http://allsh.net/W3ngb tez polecam omijac punkty tylko zamawiac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówic cyfrowy polsat przez internet z tej strony -->>>http://allsh.net/Lh08X Jest teraz dobra oferta do 6 miesięcy za 0zł , omijajcie punkty sprzedazowe bo pobierają prowizje najlepiej zamówić przez neta macie wówczas najlepszą ofertę programów i ceny -->>> Ja tam wole NC+ masz super kanały filmo takie jak canal+ najnowsze filmy bez chodzenia do kina mozecie zamówić tu -->>>http://allsh.net/W3ngb tez polecam omijac punkty tylko zamawiac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyfrowy polsat to lewackie gowno lepiej ogladac TVP mozna tez z internetu:) jedyna polska telewizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×